06 / 07 / 2022

Akhisar İlçe Milli Eğitim Müdürü, Graniser'e teşekkür plaketi verdi!

Akhisar İlçe Milli Eğitim Müdürü, Graniser'e teşekkür plaketi verdi!

Seramik sektörünün önde gelen markası Graniser, renovasyon projeleri kapsamında okullara vermiş olduğu seramik desteğinden dolayı Akhisar İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Mermer ve Akhisar Kaymakamı Kaan Peker tarafından onurlandırıldı.Akhisar ilçesine bağlı okulların renovasyon projelerinde kullanılmak üzere yer ve duvar seramiği desteğinde bulunan Graniser’e Akhisar İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn.Süleyman Mermer ve Akhisar Kaymakamı Sn.Kaan Peker tarafından teşekkür plaketi verildi.


Graniser Genel Müdürü Erol Hacıoğlu’na plaketi takdim eden Akhisar Milli Eğitim Müdürü Sn.Süleyman Mermer, yapılan seramik desteği ile özellikle köylerde bulunan okullarda yenilemeler yaptıklarını, artık çocukların daha temiz bir ortamda sağlıklı bir şekilde eğitim aldıklarını ifade etti.


İlk olarak kendi bölgelerindeki okullara destek amaçlı yola çıktıklarını ifade eden Graniser Genel Müdürü Erol Hacıoğlu “ Kurulduğumuz günden itibaren başta kendi bölgemizdeki eğitim kurumları olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanındaki ihtiyaç sahibi birçok okula seramik desteğinde bulunduk. Her çocuğun  sağlıklı ve temiz bir ortamda eğitim görmesi en büyük hedefimiz. Çünkü geleceğimizin mimarı çocuklarımız” dedi.