Aksaray Belediyesi yolcu bekleme durağı kuruyor!

Aksaray Belediyesi yolcu bekleme durağı kuruyor! Aksaray Belediyesi yolcu bekleme durağı kuruyor!

Aksaray Belediye Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü toplu ulaşım güzergâhlarında, yolcuların bekleme süresi boyunca çevre ve hava şartlarından etkilenmemesi için yeni açılan otobüs hattında belirlenen noktalara yolcu bekleme durakları kuruyor

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!


Aksaray Belediye Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü toplu ulaşım güzergâhlarında, yolcuların bekleme süresi boyunca çevre ve hava şartlarından etkilenmemesi için yolcu bekleme durakdarı kurmaya başladı.  TOKİ  bölgesinde 4 ve 5 etap yerleşim bölgelerinde yeni açılan otobüs hattı güzergahına kurulan Yolcu Bekleme Durağı, faal olarak kullanılmaya başlandı. 

Yeni bekleme duraklarının kullanmaya başlayan vatandaşlar, kendilerine sunulan hizmetten dolayı teşekkür ederek, "TOKİ bölgesinde ulaşıma açılan bu güzergahta otobüs beklerken zaman zaman yağmura yakalanarak ıslanıyorduk. Önümüzde kış mevsimi var. Kış mevsimi öncesinde olumsuz hava koşulları ve kar yağışı öncesinde bu durakların buraya yerleştirilmesi bizleri memnun etti. Bize bu hizmeti sunan Sayın Belediye Başkanımız Haluk Şahin Yazgı ve ekibine teşekkür ederiz" dedi. 

Polis Meslek Yüksek Okulu karşısında ve Mercedes Benz Fabrikası otobüs hattı güzergâhına yeni bekleme durakları kurulurken öte yandan merkezde yıpranan bazı bekleme durakları da yenileriyle değiştirildi.


Anadolu'da Bugün

pus