Aktaş Boğaziçi Evleri örnek daire!

Aktaş Boğaziçi Evleri örnek daire! Aktaş Boğaziçi Evleri örnek daire!

Firma: Aktaş İnşaat

Proje: Aktaş Boğaziçi Evleri

2014 yılında tamamı teslim edilecek olan Aktaş Boğaziçi Konutlarında daireler 558 bin TL ile 1 milyon 543 bin TL arasında değişiyor. Aktaş Boğaziçi Evleri örnek daire görselleri haberimizde yer alıyor...

2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon tipinde konutların yer aldığı Aktaş Boğaziçi Evleri projesi İstanbul Üsküdar'ın Kandilli bölesinde konumlandırılıyor. 80 adet daireden meydana gelen Aktaş Boğaziçi Üsküdar projesi  Aktaş İnşaat  imzası ile hayata geçiriliyor.


Kandilli Aktaş Boğaziçi Evleri satılık daire fiyatları 558 bin TL'den başlayarak 1 milyon 543 bin TL'ye kadar yükseliyor. 18 bin metrekare metrekare arsa alanına sahip olan Aktaş Boğaziçi Konutları toplamda 2 etaptan oluşuyor.


1. etap teslimlerinin hemen yapıldığı, 2.etap teslimlerinin ise 2014 yılında yapılması planlanan Üsküdar Aktaş Boğaziçi Konutlarının içerisinde kapalı otopark, sauna, fitness merkezi ve yüzme havuzu gibi donatılar mevcut durumda. Aktaş Boğaziçi Evleri örnek daire görselleri ve ulaşım bilgileri şöyle:


Kandilli Aktaş Boğaziçi Evleri nerede?

Üsküdar Aktaş Boğaziçi Evleri satış ofisi: 0216 332 39 44

Aktaş Boğaziçi Evleri Evleri adres: Küçüksu Mah. Rasathane Cad. Toramanlar Sok. No:30 Üsküdar- İSTANBUL


Aktaş Boğaziçi Evleri örnek daire:Aktaş Boğaziçi Evleri örnek daire:Kandilli Aktaş Boğaziçi Evleri ulaşım:

Telefon: 0216 332 39 44

Web Adresi: www.aktasbogazicievleri.com

Safiye ŞİMŞAK/Emlakkulisi.com


projeye sor