Aktim Ticaret ve İş Merkezi'nde kiralama başvuruları alınıyor!

Aktim Ticaret ve İş Merkezi'nde kiralama başvuruları alınıyor! Aktim Ticaret ve İş Merkezi'nde kiralama başvuruları alınıyor!

Esenyurt'ta Tem Otoyolu Hadımköy gişelerine 2 dakika mesafede Akçaburgaz mevkiinin en merkezi arazisinde konumlanan Aktim Ticaret ve İş Merkezi'nde satılık bağımsız bölümlerin yanı sıra kiralama başvuruları da alınıyor...


Bilgiçler Yapı imzası ile Esenyurt'ta Tem Otoyolu Hadımköy gişelerine 2 dakika mesafede Akçaburgaz mevkiinin en merkezi arazisinde konumlanan Aktim Ticaret ve İş Merkezi, yeni nesil iş merkezi mantığı ile tasarlandı.

Ticari alanların tamamının yükleme boşaltma ve araç parkına uygun şekilde inşa edildiği Aktim Ticaret ve İş Merkezi'nde toplam 46 bağımsız bölüm yer alıyor.

6 bin 500 metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen Aktim Ticaret ve İş Merkezi, 27 bin 500 metrekare inşaat alanına sahip. 

Aktim Ticaret ve İş Merkezi'nde, tek katta 100 metrekareden, 3 bin 700 metrekareye kadar büyüyebilen modüler alanlar yer alıyor. Projede bağımsız alanların tamamı gün ışığı alacak şekilde projelendirildi.

Farklı sektörlerin buluşma noktası olan Aktim Ticaret ve İş Merkezi, ayakkabı üreticilerinden, matbaacılara, mobilya üreticilerinden, oto parçacılarına, makine üreticilerinden, hurdacılara kadar birçok farklı iş kolunu buluşturuyor. Teslimlerin Aralık ayında gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Aktim Ticaret ve İş Merkezi, Sanayi imarlı cadde dükkanları, Show room ve depolama alanları 4,50 - 6,50 tavan yüksekliğine ve klasik sanayi merkezi mantığından uzak modern avm görünümüne sahip.

Satışların yanı sıra bağımsız bölüm kiralama ön taleplerinin de alınmaya başlandığı Aktim Ticaret ve İş Merkezi'nde teslimler 31 Aralık 2018 tarihinde gerçekleşecek.

Aktim Ticaret ve İş Merkezi ayrıcalıkları

Kesintisiz enerji
Ekstra yüksek tavan
Bağımsız dükkan girişleri
Her katta araç girişi
Günışığı alan dükkanlar
Her dükkana özel otoparklar
Modüler işyerleri
Yüksek karlılık
Geniş kolon aralığı
Ulaşım kolaylığı
Otobana 2 dakika


Aktim Ticaret ve İş Merkezi hakkında bilgi için tıklayın.

Tel: 444 32 62 
Web: http://www.aktimticaretmerkezi.com.tr