Aktim Ticaret ve İş Merkezi'nde kiralama ön talep başvuruları alınıyor!

Aktim Ticaret ve İş Merkezi'nde kiralama ön talep başvuruları alınıyor! Aktim Ticaret ve İş Merkezi'nde kiralama ön talep başvuruları alınıyor!

Bilgiçler Yapı tarafından Esenyurt'ta Akçaburgaz mevkiinin en merkezi arazisinde inşa edilen Aktim Ticaret ve İş Merkezi'nde satışlar ve kiralamalar devam ediyor...


Aktim Ticaret ve İş Merkezi, Bilgiçler Yapı tarafından Esenyurt'ta Akçaburgaz mevkiinin en merkezi arazisinde inşa ediliyor. Aktim Ticaret ve İş Merkezi'nde tek katta 100 metrekareden, 3 bin 700 metrekareye kadar büyüyebilen modüler alanlar bulunuyor.

Geniş, ferah ve modern 46 bağımsız bölümden meydana gelen Aktim Ticaret ve İş Merkezi, Tem Otoyolu Hadımköy gişelerine 2 dakikalık mesafede konumlandırılıyor.

Aktim Ticaret ve İş Merkezi'nde ticari alanların tamamı yükleme boşaltma ve araç parkına uygun şekilde tasarlanmış olup, tamamı gün ışığı alacak şekilde projelendirildi.

Yeni nesil iş merkezi mantığı ile inşa edilen Aktim Ticaret ve İş Merkezi'nde mobilya üreticilerinden, oto parçacılarına, ayakkabı üreticilerinden, matbaacılara,  makine üreticilerinden, hurdacılara kadar birçok farklı iş kolu bir araya geldi. 

İnşaat alanı 27 bin 500 metrekare olan Aktim Ticaret ve İş Merkezi'nin arsa alanı ise toplam 6 bin 500 metrekare.

Teslimler Aralık'ta

Aktim Ticaret ve İş Merkezi'nde satılık bağımsız bölümlerin yanı sıra, kiralama ön talep başvuruları da alınıyor.

İnşaat çalışmaları hızla devam eden Aktim Ticaret ve İş Merkezi'nde teslimlerin 31 Aralık 2018 tarihinde yapılması planlanıyor.

Aktim Ticaret ve İş Merkezi'nde sunulan ayrıcalıklar

Kesintisiz enerji
Ekstra yüksek tavan
Bağımsız dükkan girişleri
Her katta araç girişi
Günışığı alan dükkanlar
Her dükkana özel otoparklar
Modüler işyerleri
Yüksek karlılık
Geniş kolon aralığı
Ulaşım kolaylığı
Otobana 2 dakika


Tel: 444 32 62 
Web: http://www.aktimticaretmerkezi.com.tr