Aktim Ticaret ve İş Merkezi'nde işyerinizi ayırtın!

Aktim Ticaret ve İş Merkezi'nde işyerinizi ayırtın! Aktim Ticaret ve İş Merkezi'nde işyerinizi ayırtın!

Firma: Bilgiçler Yapı

Proje: Aktim Ticaret ve İş Merkezi

Esenyurt'ta Tem Otoyolu Hadımköy gişelerine 2 dakika mesafede Akçaburgaz mevkiinin en merkezi arazisinde yükselen Aktim Ticaret ve İş Merkezi'nde tamamı gün ışığı alacak şekilde projelendirilen 46 bağımsız bölüm bulunuyor...


Bilgiçler Yapı güvencesi ile Esenyurt'ta Tem Otoyolu Hadımköy gişelerine 2 dakika mesafede Akçaburgaz mevkiinin en merkezi arazisinde yükselen Aktim Ticaret ve İş Merkezi, 6 bin 500 metrekare arsa alanına sahip. 

27 bin 500 metrekare inşaat alanından meydana gelen Aktim Ticaret ve İş Merkezi, yeni nesil iş merkezi mantığı ile inşa ediliyor. 

Ticari alanların tamamının yükleme boşaltma ve araç parkına uygun şekilde tasarlandığı ve tamamı gün ışığı alacak şekilde projelendirilen Aktim Ticaret ve İş Merkezi'nde 46 bağımsız bölümün yer alıyor. 

Aktim Ticaret ve İş Merkezi'nde tek katta 100 metrekareden, 3 bin 700 metrekareye kadar büyüyebilen modüler alanlar bulunuyor.

Farklı sektörlerin buluşma noktası olan Aktim Ticaret ve İş Merkezi, ayakkabı üreticilerinden, matbaacılara, mobilya üreticilerinden, oto parçacılarına, makine üreticilerinden, hurdacılara kadar birçok farklı iş kolunu buluşturuyor.

Sanayi imarlı cadde dükkanları, Show room ve depolama alanları 4,50 - 6,50 tavan yüksekliğine sahip olup, proje klasik sanayi merkezi mantığından uzak modern avm görünümüne sahip.

Aktim Ticaret ve İş Merkezi'nde sunulan ayrıcalıklar

Kesintisiz enerji
Ekstra yüksek tavan
Bağımsız dükkan girişleri
Her katta araç girişi
Günışığı alan dükkanlar
Her dükkana özel otoparklar
Modüler işyerleri
Yüksek karlılık
Geniş kolon aralığı
Ulaşım kolaylığı
Otobana 2 dakika


Tel: 444 32 62 
Web: http://www.aktimticaretmerkezi.com.tr


 


projeye sor