Aktim Ticaret ve İş Merkezi'nde ön talep başvuruları alınıyor!

Aktim Ticaret ve İş Merkezi'nde ön talep başvuruları alınıyor! Aktim Ticaret ve İş Merkezi'nde ön talep başvuruları alınıyor!

Firma: Bilgiçler Yapı

Proje: Aktim Ticaret ve İş Merkezi

Bilgiçler Yapı imzası ile Esenyurt'ta yükselen Aktim Ticaret ve İş Merkezi'nde tek katta 100 metrekareden, 3 bin 700 metrekareye kadar büyüyebilen modüler alanlar yer alıyor. Aktim Ticaret ve İş Merkezi'nde ön talep başvuruları alınıyor...Aktim Ticaret ve İş Merkezi, Esenyurt'ta Akçaburgaz mevkiinin en merkezi arazisinde yükseliyor. Geniş, ferah ve modern 46 bağımsız bölümün yer aldığı Aktim Ticaret ve İş Merkezi, Bilgiçler Yapı imzası ile yükseliyor.

Tek katta 100 metrekareden, 3 bin 700 metrekareye kadar büyüyebilen modüler alanların yer aldığı Aktim Ticaret ve İş Merkezi'nde arsa alanı ise toplam 6 bin 500 metrekare, toplam inşaat alanı 27 bin 500 metrekare olarak belirlendi. 

Aktim Ticaret ve İş Merkezi'nde ticari alanların tamamı yükleme boşaltma ve araç parkına uygun, tamamı gün ışığı alacak şekilde dizayn edildi.

Tem Otoyolu Hadımköy gişelerine 2 dakikalık mesafede konumlandırılan Aktim Ticaret ve İş Merkezi'nde satılık bağımsız bölümlerin yanı sıra, kiralama ön talep başvuruları da alınıyor.

Aktim Ticaret ve İş Merkezi, yeni nesil iş merkezi mantığı ile inşa ediliyor. Mobilya üreticilerinden, oto parçacılarına, ayakkabı üreticilerinden, matbaacılara, makine üreticilerinden, hurdacılara kadar birçok farklı iş kolu bir araya geliyor.

Aralık'ta teslimler başlıyor

İnşa çalışmalarının hızla devam ettiği Aktim Ticaret ve İş Merkezi'nde iş yeri teslimleri 31 Aralık 2018 tarihinde yapılacak.

Aktim Ticaret ve İş Merkezi'nde sunulan ayrıcalıklar
Kesintisiz enerji
Ekstra yüksek tavan
Bağımsız dükkan girişleri
Her katta araç girişi
Günışığı alan dükkanlar
Her dükkana özel otoparklar
Modüler işyerleri
Yüksek karlılık
Geniş kolon aralığı
Ulaşım kolaylığı
Otobana 2 dakika


Tel: 444 32 62 
Web: http://www.aktimticaretmerkezi.com.tr

 


projeye sor