Ali Ağaoğlu Zorlu Center'dan ev bakıyor!

Ali Ağaoğlu Zorlu Center'dan ev bakıyor! Ali Ağaoğlu Zorlu Center'dan ev bakıyor!

İSTANBUL'un 'en değerli arazisi' olarak kabul edilen Zincirlikuyu'daki eski Karayolları arazisi üzerine konumlanan Zorlu Center'dan ev almak için Ali Ağaoğlu'nun da içinde bulunduğu işadamlarından sanatçılara birçok isim sıraya girdi..İSTANBUL'un 'en değerli arazisi' olarak kabul edilen Zincirlikuyu'daki eski Karayolları arazisi üzerine konumlanan Zorlu Center'dan ev almak için işadamlarından sanatçılara birçok isim sıraya girdi. Ev aldığı konuşulan isimler arasında işadamı Osman Çarmıklı dan şarkıcı Seda Sayana, şovmen Beyazıt Öztürk'ten Orhan Gencebay'a, Mehmet Ali Erbil'den Cem Yılmaz a kadar birçok ünlü bulunuyor. Ağaoğlu Şirketler Grubu Başkanı Ali Ağaoğlu da, projeyi çok beğendiğini söyleyerek, "Fırsat bulup gidip inceleyemedim, alacağım rezidansa karar veremedim. Ama bir an önce ben de oradan daire almak istiyorum" dedi. 


"Rezidansta Yaşamak tam bana göre" diyen Seda Sayan, projeden 1.3 milyon dolarlık bir daire alarak, Cem Yılmaz'a komşu oldu. Orhan Gencebay'ın dairesinin ise 8 katta ve Boğaz manzarasına tamamen hakim olduğu öğrenildi. Gencebay'ın daire için 2 milyon dolar ödediği belirtildi. 


26.4 MİLYONA DAİRE VAR


Son rezidans dairelerinin satışta olduğu projeden ev almak isteyenlerin, en az 1 milyon 111 bin lirayı gözden çıkarması gerekiyor. 735 metrekare büyüklüğündeki en pahalı daire ise 26 milyon 460 bin liralık fiyatı ile dikkat çekiyor. 


Yakında yerleşimin başlayacağı projede, büyüklükleri 117 ile 735 metrekare arasında değişen 1 + 1'den 5.5+1'e kadar farklı tipte rezidanslar bulunuyor. Adalar, İstanbul ve Boğaz manzaralı projede dairelerin metrekare fiyatları 9 bin 500 ile 18 bin dolar arasında değişiyor. Özlem Kamer / TAKVİM