Ali Fuat Taşkesenlioğlu kimdir?

Ali Fuat Taşkesenlioğlu kimdir?

Atatürk Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Bölümü mezunu olan Ali Fuat Taşkesenlioğlu, iş hayatına 1988 yılında Yeni doğan Yayın Dağıtım Şirketi’ nde başladı...
Ali Fuat Taşkesenlioğlu kimdir?


Atatürk Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Bölümü mezunu olan Ali Fuat Taşkesenlioğlu, iş hayatına 1988 yılında Yenidoğan Yayın Dağıtım Şirketi’nde başladı.


1988-1996 yılları arasında Faisal Finans Kurumu A.Ş.’de Baş Uzman olarak görev yaptıktan sonra, 1996 yılı Ekim ayında göreve başladığı Asya Katılım Bankası A.Ş.’de sırasıyla, Proje Pazarlama Müdür Yardımcılığı, Merter Şube ve Sultanhamam Şube Müdürlüğü, Genel Müdürlük Kredi Tahsis Birim Müdürlüğü ile Kredi Tahsis Genel Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulundu.


30.03.2012 tarihinde T. Vakıflar Bankası T.A.O Yönetim Kurulu üyeliğine seçilen Ali Fuat Taşkesenlioğlu, evli ve üç çocuk babası.


Ali Fuat Taşkesenlioğlu 7 Şubat 2014 tarihi itibariyle Türkiye Halk Bankası'na Genel Müdür olarak atandı...Halk Bankası Genel Müdürlüğü'ne Ali Fuat Taşkesenlioğlu atandı!