02 / 07 / 2022

Alizepark Evleri'nde fiyatlar 145 bin YTL'den başlıyor

Alizepark Evleri'nde fiyatlar 145 bin YTL'den başlıyor

Sıcak rüzgarların etkisi Alizepark Evleri'nde fiyatlara yansıdı.Konut sektörünün iki güçlü ve tecrübeli ismi Beşyıldız ve Yuvataş, yeni projeleri AlizePark Evleri ile Kurtköy'e farklı bir konsept getiriyor. 11 bin metrekare alan üzerinde İstanbul'un en düzenli gelişen  Kurtköy-Yenişehir bölgesinde kurulan AlizePark Evleri, 4 blokta toplam 120 konuttan oluşuyor.
AlizePark Evleri'nde daire fiyatları büyüklüklerine göre, 145 bin YTL ile 295 bin YTL arasında değişiyor. Yapı Kredi Bankası ile anlaşması bulunan Beşyıldız Yuvataş, Alize Park Evleri için kredi kullanma imkanı sağlarken, şirket bünyesinde de vadelendirme yapıyor.

30 Ağustos tarihine kadar devam edecek olan kampanyada AlizePark Evleri'nde 12 aya kadar olan ödemelerde vade farkı uygulanmazken, 36 aya kadar olan ödemelerde ise aylık sadece yüzde 1 vade farkı uygulanıyor.

AlizePark,fonksiyonelliğin ön planda tutulduğu, yalın ve sade mimarisiyle dikkat çekiyor. 195 metrekare, 170 metrekare, 140 metrekare ve 120 metrekarelik daire seçenekleri bulunan AlizePark Evleri'nde, tüketicilere sağlanan en büyük avantajlardan biri de evlerin iç dekorasyonu konusunda profesyonel iç mimar desteği.

İstanbul'un hızla gelişen yeni yerleşim birimi olan Kurtköy'e farklı bir hava getirmeye hazırlanan ve Ağustos 2009'da teslim edilecek.

AlizePark Evleri, Sabiha Gökçen Havaalanı'na 1.9 km ve Atlantis Alışveriş Merkezi'ne ise 200 metre mesafede yer alıyor.

9 bin 400 metrekare yeşil alana sahip AlizePark Evleri, depreme dayanıklı olarak, birinci sınıf malzeme ve işgücü ile inşa ediliyor. AlizePark, kapalı otopark, jenaratör, yüzme havuzu, 24 saat güvenlik, tenis kortu, basketbol/voleybol sahası, çocuk havuzu, açık-kapalı çocuk oyun alanı, tüm açık alanlarda wireless internet bağlantısı yer alıyor. 300 metrekarelik kapalı alana sahip AlizePark Club'te ise fitness salonu, sauna, şok duşu, kafeterya, bilardo, masa tenisi, çeşitli masa oyunları, site toplantıları ve özel günler için kullanıma uygun toplantı salonu imkanı da bulunuyor.

www.alizepark.com
Tel: 0 216 683 93 93