Almohaimmed Group Gayrimenkul Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Almohaimmed Group Gayrimenkul Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Almohaimmed Group Gayrimenkul Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Almohaimmed Group Gayrimenkul Sanayi Ticaret Limited Şirketi, A. Saleh Mohammed R tarafından 50 bin TL'lik sermaye ile 1 Temmuz'da kurulduAlmohaimmed Group Gayrimenkul Sanayi Ticaret Limited Şirketi, A. Saleh Mohammed R tarafından 50 bin TL'lik sermaye ile 1 Temmuz'da kuruldu. Almohaimmed Group Gayrimenkul Sanayi Ticaret Limited Şirketi iş konusu; Her türlü emlak,her türlü gayrimenkul komisyonculuğu ve özellikler siteler,plazalar,marketler,depolar,soğuk hava depoları,villa tatil köyleri,devre mülk,apart otel,motel, kamping gibi turistik tesisler,organize sanayi bölgeleri spor kompleksleri,mesken,ev,apartman,işyeri,arsa,arazi gibi gayrimenkulleri almak,satmak,satın almak,kiralamak,kiraya vermek ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Almohaimmed Group Gayrimenkul Sanayi Ticaret Limited Şirketi adres: Üsküdar, Uncular Caddesi, Çelebi Ahmet Çıkmazı, No:1/3.