Alsalam Dekorasyon İnşaat Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Alsalam Dekorasyon İnşaat Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Alsalam Dekorasyon İnşaat Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Alsalam Dekorasyon İnşaat Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 4 milyon TL sermaye bedeli ile Abdul Salam Shaker tarafından kuruldu. Alsalam Dekorasyon İnşaat Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 4 milyon TL sermaye bedeli ile Abdul Salam Shaker tarafından kuruldu. 

Alsalam Dekorasyon İnşaat Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi konusu:
a. Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak,kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa vearaziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. b. Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt ve montaj işleri yapmak ve müstakil konut, iş hanları, fabrikalar, yollar, baraj ve göletler, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri inşa etmek ve kiraya vermek. c. Türkiye sınırları içinde veya yabancı ülkelerde, resmi ve özel kurum ve kuruluşları tarafından kapalı zarf, açık arttırma, eksiltme, teklif alma ve pazarlık usulü ile ihaleyeçıkarılacak her türlü küçük ve büyük yapıların her türlü inşaat işlerini anahtar teslimi taahhüt etmek.

Alsalam Dekorasyon İnşaat Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi adres:  Kayabaşı Mh.Kayaşehir Blv.Park Mavera 2 Sit.B1 Apt.N.46 C/58 Başakşehir