Alternatif Yatırım Fonlarında GYF'nin Yeri ve Gelişimi Eğitimi 28 Kasım'da!

Alternatif Yatırım Fonlarında GYF'nin Yeri ve Gelişimi Eğitimi 28 Kasım'da! Alternatif Yatırım Fonlarında GYF'nin Yeri ve Gelişimi Eğitimi 28 Kasım'da!

GYODER Akademi'nin Alternatif Yatırım Fonlarında Gayrimenkul Yatırım Fonunun (GYF) Yeri ve Gelişimi Eğitimi 28 Kasım'da...


Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) Akademi'nin Alternatif Yatırım Fonlarında Gayrimenkul Yatırım Fonunun (GYF) Yeri ve Gelişimi Eğitimi 28 Kasım 2019 Perşembe günü gerçekleştirilecek. Eğitim kaydı için son başvuru günü 27 Kasım 2019 Çarşamba olarak açıklandı. Eğitim 24 Gayrimenkul Direktörü Berna Sema Yiğit Sevindi tarafından verilecek.

Neden Katılmalısınız?

Gayrimenkul sektörünün önemli oyuncuları olan kurumsal ve bireysel arsa sahipleri, geliştiriciler, inşaat şirketleri, yatırımcılar piyasasını çok iyi bildikleri gayrimenkulden sağladıkları/sağlayacakları faydayı maksimize ederken, konunun Gayrimenkul Yatırım Fonları yönüyle sağlayacağı avantajları ihmal etmemeliler. Yatırımla ilgili kararlar alınırken, işlemler yürütülürken konunun ticari yönü kadar önemli olan vergisel yönü de gerekli özenle ele alınabilirse daha sonra tespit edilmesi halinde oluşabilecek yüksek risklerin önlenmesinde ya da yönetilmesinde çok fazla fayda sağlayacaktır. Bu eğitimde alternatif yatırım ürünleri arasında yeni olan gayrimenkul yatırım fonlarının tanıtımı aşamalı olarak ele alınarak her bir aşamadaki süreçleri ve yatırımcılara sağlayacağı vergisel avantajlar ve fırsatlar örneklerle de değerlendirilmeye çalışılacaktır.

Kimler Bu Eğitime Katılmalı?

Gayrimenkul geliştirme ve yönetim şirketlerinde çalışanlar ile inşaat şirketleri, protföy yönetim şirketleri çalışanları, ayrıca konuya ilgi duyan tüm sektör paydaşları bu eğitime katılabilirler.