26 / 09 / 2022

Altın bugün ne kadar? 18 Ağustos 2022 gram altın kaç TL? İşte altındaki son durum

Altın bugün ne kadar? 18 Ağustos 2022 gram altın kaç TL? İşte altındaki son durum

Altın kaç TL şeklinde sorulan sorulara yatırımcılar ve altın alacak yanıt arıyor. 18 Ağustos 2022 yani piyasaların açık olduğu haftanın dördüncü gününde gram, ons altının kaç TL olduğu sorgulanıyor. İşte merak edilen 18 Ağustos altın fiyatları!Altın fiyatları 18 Ağustos Perşembe günü de araştırılıyor. Altının gram fiyatı güne nasıl başladı? Ons, çeyrek altın fiyatı ne kadar? soruları yanıtlarını arıyor. Altın fiyatlarındaki güncel rakamlar haftanın dördüncü gününde de sorgulanıyor. Dolar ve ons altındaki her hareketlilik diğer altın türlerine de sirayet ediyor. 18 Ağustos gram altın kaç TL? Bugün altın ne kadar? detaylı cevapları... 

Altın bugün ne kadar? 18 Ağustos 2022 gram altın kaç TL? İşte altındaki son durum

Piyasaların açık olduğu dördüncü gününde altın gram ve ons fiyatlarındaki son durumun ne olduğu merakla araştırılıyor. Geçtiğimiz gün ons fiyatındaki düşüşe paralel değer kaybeden altının gram fiyatı, günü yüzde 0,7 azalışla 1.017,1 liradan tamamladı. Vatandaşlar doların bu durumunun altın fiyatlarına nasıl bir etki ettiğini bilmek istiyor. İşte 18 Ağustos gram, çeyrek ve ons altın fiyatlarına haberimizden detaylı bir şekilde ulaşabilirsiniz.
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön