Altın Emlak, Antalya Franchise Eurasia'da!

Altın Emlak, Antalya Franchise Eurasia'da!

Türkiye’nin en güçlü emlak zinciri Altın Emlak Antalya Bayilik Fuarı Franchise Expo Eurasia’da kendi işini kurmak isteyen yatırımcılar ve 30 bine yakın ziyaretçiyle buluşmaya hazırlanıyor.


1998 yılında kurulan Altın Emlak, Türkiye’nin n köklü altyapısına sahip olup uzmanlığı kamu kuruluşlarından onaylı em köklü emlak zinciridir. Milli Eğitim Bakanlığınca yetkili kılınmış tek franchise zinciri de olan Altın Emlak, tanınan bu yetki ile bugün piyasadaki binlerce emlakçıyı da eğitim vermiş, sektörün gelişimine katkıda bulunmuştur. Ofislerinin personelden hukuka, eğitimden pazarlamaya kadar tüm ihtiyaçlarına merkezden anında yanıt verebilen Altın Emlak, Türkiye’nin en gelişmiş network ağına sahip lider franchise zinciridir. Yeni açılacak şubeler için öncelik verilecek iller şu şekilde sıralanıyor: İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Samsun ve Trabzon. Bir Altın Emlak şubesi için en az 40 metrekarelik bir işyeri gerekiyor. İşyeri mutlaka merkezi bir konumda ya da ana arterlere çok yakın mesafede olmak zorunda.


Antalya Franchise Expo Eurasia Bayilik Fuarı, Arı Fuarcılık tarafından 18-21 Mayıs 2017 tarihleri arasında Antalya Expo Center - ANFAŞ’da düzenleniyor.