01 / 12 / 2022

Altın fiyatları 72 saat sonra bu kadar olacak! Resmen rakam açıklandı! Yatırımcıların gözleri yuvalarından fırladı

Altın fiyatları 72 saat sonra bu kadar olacak! Resmen rakam açıklandı! Yatırımcıların gözleri yuvalarından fırladı

Altın fiyatları son dakika gelişmeler yatırımcılar tarafından yakından takip ediliyor. Analistler altın için 72 saat yani 3 gün gün sonrasını işaret etti ve altın fiyatlarının ilerleyen günlerde ne kadar olacağını açıkladı.Milyonlarca yatırımcı altın fiyatlarındaki son dakika gelişmeleri merakla takip ediyor. Altın fiyatları yüksecek mi, düşecek mi? sorusunun yanıtını merak ederken Altın ve piyasa uzmanı İslam Memiş ve dünyaca ünlü analistlerden son dakika altın açıklaması geldi.

Analistler altın fiyatları için 3 gün sonrasını işaret ederken altın fiyatlarının ne kadar olacağını açıkladı. Yatırımcıların gözleri yuvalarından fırlayacak...

İşte İslam Memiş altın yorum...
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön