15 / 08 / 2022

Altın fiyatlarında şok eden rakamlar belli oldu! Bakan bir daha bakıyor! Son dakika altın fiyatları 18 Haziran 2022

Altın fiyatlarında şok eden rakamlar belli oldu! Bakan bir daha bakıyor! Son dakika altın fiyatları 18 Haziran 2022

Altın fiyatları Amerika Merkez Bankası'nın (FED) 70 baz puan artış kararından sonra tekrar yükselişe geçti. Peki altın fiyatları bugün ne kadar? Gram altın, çeyrek altın ne kadar oldu? Şok eden rakamlar şimdi belli oldu! İşte son dakika altın fiyatları 18 Haziran 2022...Şerife Aydın

Amerika Merkez Bankası Başkanı Jerome Powell'ın faiz kararının açıklamasının ardından güvenli liman olan altına olan talep yükseldi ve altın fiyatları tekrar yükselmeye başladı. 18 Haziran Cumartesi altın fiyatları şimdi belli oldu. Altın fiyatlarını araştıran yatırımcılar rakamları görünce şok oldu. 

Altının ons fiyatı 1,831 dolar seviyelerine kadar yükselirken bugün ons altın 1840 dolar seviyesine kadar yükseldi.

Peki bugün gram altın, çeyrek altın fiyatları ne kadar oldu? Şok eden rakamlar belli oldu! İşte son dakika altın fiyatları 18 Haziran 2022....Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.