01 / 02 / 2023

Altın ve pırlantada yüzde 35'e varan indirim! Altınbaş'tan büyük kampanya! İşte Altınbaş 3 Ekim 2022 fiyat listesi

Altın ve pırlantada yüzde 35'e varan indirim! Altınbaş'tan büyük kampanya! İşte Altınbaş 3 Ekim 2022 fiyat listesi

Altınbaş altın ve pırlantada büyük indirim kampanyası başlattı. Altın ve pırlanta takılarda yüzde 35'e varan indirimle satılan takıların fiyatları binlerce kişi tarafından araştırılıyor. Peki Altınbaş altın ve pırlanta kolye, küpe, yüzük ve bileklik fiyatları ne kadar? İşte Altınbaş fiyat listesi.Altın bilezikten zincir kolyeye, tek taş yüzükten pırlanta yüzüğe kadar onlarca üründe uygulanan indirimler sayesinde alışveriş yapacak takı severlerin yüzü gülüyor.

Altınbaş yüzde 35'e varan indirim fırdatı ile istediğiniz tüm takıda büyük kampanya başlattı.  Dünya üzerindeki değerli taşlarla üretilen takılar yalnızca uygun fiyatlarıyla değil, sunduğu şık ve zarif görünümlede herkesin odak noktası oluyor.

Pekş altınbaş altın ve pırlanta yüzük, kolye, bileklik ve küpe fiyatları ne kadar? İşte Altınbaş 3 Ekim 2022 fiyat listesi...
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön