27 / 09 / 2023

Altus Al 91 YB 9 Kg Çamaşır Kurutma Makinesi net 2 bin TL indirim fırsatı! Bu fırsat kaçmaz! 18 Mart 2023 fiyat listesi

Altus Al 91 YB 9 Kg Çamaşır Kurutma Makinesi net 2 bin TL indirim fırsatı! Bu fırsat kaçmaz! 18 Mart 2023 fiyat listesi

Kurutma makinesi arayışında olanlar ve indirim kovalayanlar, Altus Al 91 YB 9 Kg Çamaşır Kurutma Makinesi internete özel yüzde 22 indirimle Carrefoursa sitesinde satışa sunuldu. İşte detaylar.. Altus Al 91 YB 9 Kg Çamaşır Kurutma Makinesi net 2 bin TL indirim fırsatı! Bu fırsat kaçmaz! 18 Mart 2023 fiyat listesi
Altus Al 91 YB çamaşır kurutma makinesi modeli maksimum 9 kg kurutma kapasitesine sahip olmasıyla tek seferde fazla çamaşırın kurutulmasını mümkün kılıyor. Bu sayede enerjiden de tasarruf edilmiş oluyor. Aynı zamanda çamaşır kurutma makinesi ısı pompalı şekilde kurutma işlemini gerçekleştiriyor. 

Altus Al 91 YB 9 kg çamaşır kurutma makinesi özellikleri arasından farklı kurutma özellikleri ile dikkat çekiyor. Altus marka çamaşır kurutma makinesinde farklı kurutma programları yer alıyor. Bu prgramlar arasından kumaşın türüne göre en uygun program seçilebiliyor.

Solo kullanım tipinde tasarlanan çamaşır kurutma makinesi boyutu, 846 mm yükseklik, 597 mm genişlik ve 601 mm derinliğe sahip olara karşımıza çıkıyor. Makine ısı pompalı şekilde kurutma işlemini sağlıyor.Çamaşır kurutma makinesinin ön yüzeyinde kontrol paneli yer alıyor. Bu panelden kumaş türüne göre bir kurutma programı seçilebiliyor.

Kontrol paneli yan kısmında LED gösterge ekranı bulunuyor. Bu ekran üzerinden ise program bitimine kalan süre takip edilebiliyor. Aynı zamanda Altus Al 91 YB 9 kg çamaşır kurutma makinesi program takip göstergesine sahiptir. Böylece uygulanan ısı ve süreyi anlık takip edebilirsiniz.

Cihazda 15 farklı kurutma programı bulunuyor. Makinenin hijyenik ve daha uzun ömürlü olması için makinede filtre temizleme uyarısı yer alıyor. Çok fonksiyonel özelliklere sahip ve şık tasarımlı çamaşır kurutma makinesinde hızlı kurutma özelliği bulunuyor. Bu sayede kısa sürede işlevsel sonuçlar elde ediliyor. Makinede aynı zamanda zaman erteleme özelliği de yer alıyor. 

Peki Altus kurutma makinesinde bulunan 15 farklı kurutma programları neler? Altus kurutma makinesi indirimli fiyatıyla ne kadara satılıyor? 

Geri Dön