Alya Grandis’te yaşam başladı!

Alya Grandis’te yaşam başladı! Alya Grandis’te yaşam başladı!

Akkuş Gayrimenkul’un Lübnanlı ortağı ile kurduğu BOSS4 Gayrimenkul İnşaat’ın ilk projesi olan Alya Grandis’in teslimleri yapıldı.Tekstil ve kimya sektörlerinde edindiği 30 seneyi aşan köklü tecrübesini Akkuş Gayrimenkul şirketiyle inşaat sektöründe kazandıran Akkuş Grup, inşaat çalışmalarına da hız verdi. Lüblanlı El Khatip Grup ortaklığıyla kurduğu BOSS4 Gayrimenkul İnşaat’ın ilk projesi olan Alya Grandis’in inşaatını tamamlayan şirket, projede teslimleri de yaptı. 100 milyon liralık yatırımla Beylikdüzü’nde hayata geçirilen projede, 144 ile 372 metrekare arasında değişen, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon, 6 oda 2 salon ve 7 oda 2 salon olarak 4 daire tipine sahip100 konut ile 8 ticari alan bulunuyor. Yüzde 90’ının satışı tamamlanan projedeki 6 oda 2 salon ve 7 oda 2 salon dubleks konutlar,“Büyük düşünen” kalabalık ailelere sesleniyor.
 
Beylikdüzü’nün en çok değerlenen bölgesi Adnan Kahveci bulvarında hayata geçirilen Alya Grandis projesinde daire teslimleri yapıldı. Proje kalabalık ailelere hitap eden dubleks daire seçenekleriyle, bölgede yükselen diğer projelerden ayrışıyor. Akkuş Gayrimenkul ile Lübnanlı El Khatip Grup ortaklığıyla kurulan BOSS4 Gayrimenkul İnşaat’ın imzasını taşıyan Alya Grandis projesi ortaklığın ilk markalı konut projesi olma özelliğini taşıyor. Projede yer alan ve 2 kata yayılan dubleks konutlar,“Büyük düşünenler” için geniş daire seçeneği de sunuyor. 328 ve 372 metrekare büyüklüklere sahip,  6 oda 2 salon ve 7 oda 2 salon dublex konutlar, kalabalık aileler için ayrıcalıklı ve üst düzey bir yaşam alanı yaratıyor.

Abdülkadir Akkuş: “Geniş aileler için tasarladık” 

Akkuş Gayrimenkul olarak, 2017 yılında Lüblanlı El Khatip Grup ortaklığıyla kurdukları BOSS4 Gayrimenkul İnşaat’ın ilk projesi olan Alya Grandis’te yatırımcıları üst düzey yaşam alanlarıyla buluşturduklarını söyleyen Akkuş Grup Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş,“100 milyon TL’lik yatırımla, 8 bin metrekarelik arsa ve 25 bin metrekarelik inşaat alanı üzerinde, 5 katlı, 10 blokta 100 daire olarak inşa ettiğimiz projemizin inşaat teslimatını, sürecinden daha erken zamanda tamamladık. Erken teslimat bizim geleneğimiz haline geldi. Projemiz, temellerini attığımız günden bu yana, hem konumu hem de geniş daire seçenekleri ile bölgedeki diğer projeler arasında dikkat çekti. Projemizde büyüklükleri 144- 372 metrekare arasında değişen 3+1, 4+1, 6+2 ve 7+2 daire seçenekleri yer alıyor.” dedi.

“Her kata tek daire” konsepti


Alya Grandis projesinin kalabalık aileleri hedefleyen daire seçenekleri ile “Büyük düşünenler”e hitap ettiğini söyleyen Abdülkadir Akkuş, şöyle konuştu:

“Projemiz, 10 blokta, 100 konut ve 8 dükkândan oluşuyor. Projemizin konut seçenekleri arasında 3+1, 4+1, 6+2 ve 7+2 daireler yer alıyor. Daire büyüklükleri, 135 ile 350 metrekare arasında değişiyor. Projemizde yer alan 3+1 daireler, 144, 183 ve 190 metrekare,4+1 daireler 202 metrekare, 6+2 daireler 328 metrekare, 7+2 daireler 372 metrekare büyüklüğe sahip bulunuyor.”

Yaşam Vadisi’ne 2 dakika uzaklıkta

Yanı başında bulunan bin dönümlük Yaşam Vadisi’ne 2 dakikalık bir mesafede yükselen projede; kapalı yüzme havuzu, kameriyeler, yürüyüş alanları, süs havuzları, çocuk oyun alanları, fitness salonları, basketbol ve voleybol sahaları, fitness merkezi, otopark, sauna, sosyal donatı alanları ve Türk hamamı bulunuyor. 7/24 güvenlik hizmetinin verildiği projede, kamera sistemi, duman ve yangın alarmı gibi önemli güvenlik sistemleri de bulunuyor. Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak, modern mimari konseptinde inşa edilen projenin bahçe katlarında, bahçe terasları bulunuyor. Ayrıca her dairede 2 balkon mevcut.

Metrobüse 7 dakika…


Alya Grandisprojesi; AVM, hastanelere ve eğitim kurumlarına çok yakın yakın mesafede bulunuyor. Metrobüse 7 dakika uzaklıkta yer alan proje; TEM bağlantı yoluna 5 dakika,civarında yer alan  ToriumAVM’ye 10 dakikalık uzaklıkta bulunuyor.
 

http://www.alyagrandis.com/