Alya Teras ön satışa çıktı! 

Alya Teras ön satışa çıktı!  Alya Teras ön satışa çıktı! 

Firma: BOSS4 Gayrimenkul İnşaat

Proje: Alya Teras

Akkuş Group, Lübnanlı ortağı El Khatip Group ile birlikte kurduğu BOSS4 Gayrimenkul’ün en yeni projesi olan Alya Teras, ön satışa sunuldu.  
Akkuş Group’un Lübnanlı ortağıyla birlikte kurduğu BOSS4 Gayrimenkul İnşaat, 2020 yılına hızlı başladı. İstanbul’un en değerli lokasyonları arasında yer alan Levent’te yükselen ve kısa zamanda yatırımcılar tarafından ciddi bir taleple karşılaşan Alya Teras projesini ön satışa sundu.  “Hayat Her Dakika” sloganıyla, yatırımcıları kentin merkezinde, üst düzey konforun her detayının düşünüldüğü yeni bir yaşam standardına kavuşturmaya hazırlanan Alya Teras, üst düzey donanımı, merkezi konumu ve kazançlı yatırım ayrıcalığıyla sektörde örnek proje olarak gösteriliyor. 


 
Akkuş Group ve Lübnanlı El Khatip Group ortaklığıyla beraber kurdukları BOSS4 Gayrimenkul ortaklığı ile yatırımlarını hız kesmeden sürdürdüklerini söyleyen Akkuş Group Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş,“Kurduğumuz ortaklıkla, 4 yılda Alya markalı çok sayıda projemizi hayata geçirdik. 2020’nin ilk projesi olan Alya Teras projemizi geçtiğimiz günlerde yatırımcılarımızın dikkatine sunduk. Projemize yönelik talepler ciddi oranlara ulaştı. 

Bu nedenle projemizi planladığımız tarihten çok daha önce ön satışa sunma kararı aldık” diye konuştu. Abdülkadir Akkuş, konuya ilişkin olarak şunları söyledi:
 

2020’ye damga vuracak


 
“2020’nin ilk projesi olan Alya Teras, aynı zamanda ortaklığımızın Beylikdüzü bölgesi dışındaki ilk projesi olması itibariyle bizim için çok daha büyük bir anlam taşıyor. İnşaat ve gayrimenkul sektöründeki köklü tecrübemizin eseri olan projemiz ile markamızın yatırımcılarımızın gözündeki değerini ve sağladığımız güveni, gelen taleplerle bir kez daha gördük. Projemizi yatırımcılarımızın dikkatine sunduğumuz günden beri, satış ofislerimizde ciddi bir hareketlilik yaşandı. Bu talepler, ortaklığımızın sektördeki itibarlı ve güvenilir duruşunun bir kanıtı niteliğinde oldu. Projemizin;  konumu, donanımı, konsepti ve sağladığı yüksek katma değerle sektörde örnekle gösterilebilecek bir proje olarak 2020’ye damga vuracağına inanıyoruz. 


Haziran 2021’de yaşam başlayacak 

 

İstanbul’un en çok değerlenen bölgelerinden biri olan Levent’te, Büyükdere Caddesi’nin yanı başında yer alan projemizde, “Hayat her dakika” sloganıyla yatırımcılarımıza şehrin merkezinde, üst düzey konfor ve kazançlı yatırım vaat ediyoruz.Minimal yaşamda, maksimum konfor sunmak amacıyla yola çıktığımız projemizin her detayında konforu yeniden tanımlıyoruz. 1 dönüm arazi üzerinde, 15 katta, 129 daire ve 8 dükkândan oluşan projemiz, 53 ile 130 metrekare arasında değişen,1+1 ve 2+1 daire seçeneklerine sahip bulunuyor. Dairelerimiz istenildiği takdirde birleştirilerek, 3+1 ve 4+1 büyüklüğe dönüştürülebiliyor. Projemizin en üst katında sosyal donatı alanı olarak tasarladığımız terasımız ile lüksün sınırlarını aşan bir yaklaşım sunuyoruz. İnşaat çalışmaları hızla süren projemizde yaşam, 2021 yılı, Haziran ayında başlayacak.” 

 

Hayatın merkezinde

 

İstanbul’un en çok değerlenen bölgeleri arasında gösterilen levent’te, Büyükdere Caddesi’nin yanı başında yükselen Alya Teras, merkezi lokasyonuyla hayatın her dakikasına dinamizm kazandırıyor. 4. Levent metro istasyonuna 4 dakikalık yürüme mesafesinde yer alan proje; civardaki alışveriş ve iş merkezlerine ortalama 5 dakika, TEM Otoyolu’na 4 dakika, E5 Otoyolu’na 9 dakika, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 6 dakika, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 11 dakika mesafede bulunuyor.


 
Minimal yaşamlar için maksimum konfor 

 

Minimal yaşamlar için maksimum konfor anlayışıyla dizayn edilen Alya Teras projesinde yer alan dairelerin her metrekaresi, maksimum düzeyde konfor izleri taşıyor. En modern yapım teknikleri kullanılarak, Mimar Hakan Saçık imzasıyla tasarlanan proje büyüklükleri;53 ile 130 metrekare arasında değişen, 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon daire seçeneklerine sahip 129 daire ve 8 dükkândan oluşuyor. 15 kattan oluşan projenin en üst katında, sosyal donatı alanı olarak teras bulunuyor. Yatırımcılara farklı bir dinlenme alanı sunulan terasta bulunan gökyüzü yatakları ve şöminesiyle de hayatın her dakikasını daha da anlamlı bir hale getiriyor. Alya Teras, sunduğu 7/24 güvenlik hizmetiyle de ayrıcalıklı yaşam alanlarının vazgeçilmesi olan kusursuz bir güvenlik donanımıda  sunuyor.
 
Telefon: 444 25 92                                                          
Web: www.alyaprojeleri.com
 


projeye sor