Alzavadi Gayrimenkul Yatırım ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Alzavadi Gayrimenkul Yatırım ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Alzavadi Gayrimenkul Yatırım ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Alzavadi Gayrimenkul Yatırım ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Gaziosmanpaşa'da 120 bin TL sermaye bedeli ile Jalal Al Zawadi, Kemal Al Zawadi ve Kerim Al Zawadi ortaklığında kuruldu. Alzavadi Gayrimenkul Yatırım ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Gaziosmanpaşa'da 120 bin TL sermaye bedeli ile Jalal Al Zawadi, Kemal Al Zawadi ve Kerim Al Zawadi ortaklığında kuruldu. 

Alzavadi Gayrimenkul Yatırım ve Dış Ticaret Limited Şirketi konusu:
- Her türlü gayrimenkul almak, satmak ve komisyonculuğunu yapmak. -Yabancıların mal edinme yasalarından faydalanarak edinecekleri gayri menkuller üzerinde gerekli araştırmalar yapmak ve bunları satın almaları sonucunda gerekli ve kamu kurum ve kuruluşlarındaki işlemleri takip etmek. - Eğitim ve öğretim hizmetleri konusunda Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarının izin verdiği her seviyede ana okulu, ilköğretim okulu, lise, yüksek okul ve üniversite açabilir, işletebilir. - Lise ve fakültelere hazırlık kursları, yabancı dil kursları açmak. - Çeşitli mesleki alanlarda beceri kazandırmak maksadıyla sanat ve mesleğe yönelik (bilgisayar, daktilo, muhasebe, modelistlik, stilistlik) eğitim ve öğretim vermek, özel dershane ve kurs açıp işletmek. - Yurt içinde ve yurt dışında turistik amaçlı geziler ve turlar düzenlemek. Yerli ve yabancı turistlerin yurt içinde ve yurt dışında konaklama, seyahat taşıma, rehberlik hizmetlerini yürütmek. - Her türlü ticari emtianın ithalatı ihracatı alım ve satımı...

Adres: Karadeniz Mah. Eski Edirne Asf. Cad.Venezia B Blk.No:408B/107 GAZİOSMANPAŞA