Ankara Altındağ'da kentsel dönüşüm başladı!

Ankara Altındağ'da kentsel dönüşüm başladı! Ankara Altındağ'da kentsel dönüşüm başladı!

Ankara Altındağ Belediye Başkanı Asım Balcı, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ve TOKİ Başkanı Ömer Bulut ile bir araya gelip ilçede bulunan kentsel dönüşüm projeleriyle ilgili görüş alışverişinde bulundu.


Göreve geldiği günden bugüne Altındağ’daki yapılaşmayı hızlandıran Altındağ Belediye Başkanı Asım Balcı, çalışmalarına hızla devam ediyor. Altındağ’da kentsel dönüşümün hızlanması, yıllardır sorun haline gelmiş bölgelerde kentsel dönüşümün yapılması ve yapılaşmanın sürmesi için çalışmalarda bulunan Başkan Balcı, bu doğrultuda iki önemli ziyaret gerçekleşti. Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’u ziyaret eden Başkan Balcı, ardından  TOKİ  Başkanı Ömer Bulut ile bir araya geldi.

Hürriyet Gazetesi'nde yer alan habere göre; Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ve Bakan Kurum’a ve TOKİ Başkanı Ömer Bulut’a Altındağ’da düzenlenen çalışmalarla ilgili konuşan Başkan Balcı, her iki isimle de görüş alışverişinde bulundu.

“GÜZEL ADIMLAR ATACAĞIZ”

Görüşmelerle ilgili konuşan Başkan Asım Balcı, “Sayın Bakanımız Murat Kurum beyefendi ve TOKİ Başkanımız Sayın Ömer Bulut ile Altındağ hakkında görüştük. Kendilerine ayırdıkları zaman ve değerli görüşlerini bizlerle paylaştıkları için teşekkür ederim. Verimli görüşmeler oldu. Altındağ’da gerçekleştirdiğimiz çalışmalar hakkında kendilerine bilgi verdik, görüş ve önerilerini dinledik. Önceliğimiz her zaman olduğu gibi Altındağ… Bilindiği gibi Altındağ önemli kentsel dönüşüm projelerinin gerçekleştirildiği bir ilçe. Planlı bir şekilde büyüyen bir Altındağ oluşturabilmek için çalışıyoruz. İnşallah önümüzdeki günlerde Sayın Bakanımız Murat Kurum’un da destekleriyle bu çerçevede güzel adımlar atacağız. Kendisine pozitif yaklaşımı için teşekkürlerimizi arz ediyoruz” açıklamasında bulundu.