01 / 10 / 2022

Ankara Hal fiyatları açıklandı mı? İşte Ankara Hali sebze meyve ve balık 16 Ağustos 2022 fiyat listesi

Ankara Hal fiyatları açıklandı mı? İşte Ankara Hali sebze meyve ve balık 16 Ağustos 2022 fiyat listesi

Ankara Büyükşehir Belediyesi Hali'nin güncel fiyatları belli oldu. Peki, Ankara Hali'nde hangi meyve, sebze ve balık ürünleri satılıyor, fiyatları kaç lira? İşte 16 Ağustos 2022 fiyat listesi...



Türkiye’nin en büyük halleri arasında yer alan  Ankara   Büyükşehir Belediyesi Hali'nin 16 Ağustos 2022 balık, meyve ve sebze fiyat listesi açıklandı. Vatandaşlar tarafından ilgiyle takip edilen hal fiyatları haberimizde derledik. Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından haftanın belli günlerinde açıklanan fiyat listesi Büyükşehir Belediyesi'nin resmi internet sitesi üzerinden açıklanıyor. Peki,  Ankara Büyükşehir Belediyesi Hali'nde 16 Ağustos 2022 tarihinde hangi sebze-meyve ve balık ürünleri satılıyor? Bugün Ankara  Hali balık fiyatları kaç lira İşte 16 Ağustos 2022 Ankara Büyükşehir Belediyesi Hali balık, sebze, meyve hal fiyat listesi.

Ankara Hal fiyatları açıklandı mı? İşte Ankara Hali sebze meyve ve balık 16 Ağustos 2022 fiyat listesi

ANKARA HALİ SEBZE MEYVE FİYAT LİSTESİ 16 AĞUSTOS 2022

CinsiBirimAsgari (₺)Azami (₺)Tarih
Ananasadet20,0028,0016.08.2022
Armut (Akça)kg7,0013,0016.08.2022
Armut (Santamaria)kg12,0022,0016.08.2022
Avokadoadet4,0012,0016.08.2022
Bamyakg10,0045,0016.08.2022
Barbunyakg13,0022,0016.08.2022
Biber Çarlistonkg5,5011,0016.08.2022
Biber Dolmakg6,0013,0016.08.2022
Biber Kapyakg7,0025,0016.08.2022
Biber Kılkg7,0013,0016.08.2022
Biber Köykg5,0011,0016.08.2022
Biber Sivrikg5,5012,0016.08.2022
Biber Sivri (Filinta)kg10,0014,0016.08.2022
Çilekkg8,0022,0016.08.2022
Domates (Beef)kg8,0010,0016.08.2022
Domates (Pembe)kg4,009,0016.08.2022
Domates (Salçalık)kg3,006,5016.08.2022
Domates II (Sera)kg2,505,5016.08.2022
Domates Kokteylkg8,0017,0016.08.2022
Domates Salkım (Kutu)kg2,507,5016.08.2022
Elma Goldenkg5,0012,0016.08.2022
Elma Grannykg5,0015,0016.08.2022
Elma Starkingkg5,5013,0016.08.2022
Enginar (Taze)adet10,0013,0016.08.2022
Erik (Alyanak)kg5,0012,0016.08.2022
Erik (Anjelik)kg7,0016,0016.08.2022
Erik (Mürdüm)kg5,5010,0016.08.2022
Fasulye (Taze)kg6,0013,0016.08.2022
Greyfurtkg2,004,5016.08.2022
Havuç Beypazarıkg3,506,0016.08.2022
Havuç Beypazarı IIkg1,003,5016.08.2022
İncir (Beyaz)kg9,0026,0016.08.2022
İncir (Siyah)kg10,0027,0016.08.2022
Ispanakkg3,007,0016.08.2022
Kabakkg2,007,3016.08.2022
Karnabaharkg3,509,5016.08.2022
Karpuzkg0,903,2016.08.2022
Karpuz (Çekirdeksiz)kg1,504,5016.08.2022
Karpuz IIkg0,300,9016.08.2022
Kavun (Galya)kg1,005,5016.08.2022
Kavun (KırkAğaç)kg1,006,0016.08.2022
Kayısı (Iğdır)kg7,5019,0016.08.2022
Kayısı (Şekerpare)kg8,0020,0016.08.2022
Kerevizkg4,0010,0016.08.2022
Kivikg40,0075,0016.08.2022
Kuzukulağı (70-100gr)bağ0,502,2516.08.2022
Lahana (Beyaz) (kg)kg3,006,0016.08.2022
Lahana (Kırmızı) (kg)kg3,005,5016.08.2022
Limon (Dökme) (Lamas)kg10,0020,0016.08.2022
Limon File (Lamas)kg15,0023,0016.08.2022
Limon Sandık (Lamas)18 kg260,00390,0016.08.2022
Mangoadet14,0020,0016.08.2022
Mantar Kültürkg16,0029,0016.08.2022
Marul Göbekli (Marul)adet3,005,0016.08.2022
Marul Icebergadet3,006,5016.08.2022
Marul Kıvırcık (Kırmızı)adet3,005,5016.08.2022
Marul Kıvırcık (Kıvırcık)adet3,005,0016.08.2022
Maydanoz (70-100 gr)bağ0,502,3016.08.2022
Maydanoz Çuval50'li20,0070,0016.08.2022
Mısır (Taze)adet1,503,5016.08.2022
Muz İthalkg25,0035,0016.08.2022
Muz Yerlikg7,0021,0016.08.2022
Nane (70-100 gr)bağ0,502,0016.08.2022
Nektarinkg5,0018,0016.08.2022
Pancarkg3,005,5016.08.2022
Patates (kg)taze7,009,5016.08.2022
Patates (Kumpir)kg9,0011,0016.08.2022
Patates II (kg)taze4,507,0016.08.2022
Patlıcankg3,508,5016.08.2022
Patlıcan Bostan (Topak)kg3,509,0016.08.2022
Pırasakg3,008,0016.08.2022
Portakal (Sıkmalık)kg10,0015,0016.08.2022
Portakal (Valencia)kg13,0018,0016.08.2022
Roka (70-100gr)bağ0,503,5016.08.2022
Salatalıkkg3,207,5016.08.2022
Salatalık Silorkg3,508,0016.08.2022
Sarımsak (Kuru)kg18,0033,0016.08.2022
Şeftalikg4,5014,0016.08.2022
Semizotukg3,007,0016.08.2022
Soğan (Beyaz) (kg)kg7,5012,0016.08.2022
Soğan (Mor) (kg)kg6,5011,0016.08.2022
Soğan Kuru (kg)taze5,508,0016.08.2022
Soğan Kuru II (kg)taze3,005,5016.08.2022
Tere (70-100gr)bağ0,703,5016.08.2022
Turp (Fındık)bağ1,503,0016.08.2022
Üzüm (Beyaz)kg6,0010,0016.08.2022
Üzüm (Çekirdeksiz)kg5,5010,0016.08.2022
Üzüm (Siyah)kg5,0014,0016.08.2022
Vişnekg18,0028,0016.08.2022
Yeşil Soğankg2,006,5016.08.2022
Zencefilkg25,0045,0016.08.2022

Peki Ankara Hali'nde balık fiyatları ne kadar oldu? İşte 16 Ağustos 2022 fiyat listesi... 




Geri Dön