28 / 09 / 2022

Ankara Hal fiyatları yayımlandı! İşte Ankara Hali sebze meyve ve balık 10 Ağustos 2022 fiyat listesi

Ankara Hal fiyatları yayımlandı! İşte Ankara Hali sebze meyve ve balık 10 Ağustos 2022 fiyat listesi

Ankara Büyükşehir Belediyesi Hali'nin güncel fiyatları açıklandı. Peki, Ankara Hali'nde hangi  meyve, sebze ve balık ürünleri satışa sunuldu? İşte 10 Ağustos 2022 fiyat listesi...



Türkiye’nin en büyük halleri arasında yer alan  Ankara  Büyükşehir Belediyesi Hali'nin 10 Ağustos 2022 balık ve meyve, sebze fiyat listesi yayımlandı. Vatandaşlar tarafından ilgiyle takip edilen hal fiyatları haberimizde yer verdik.  Ankara  Büyükşehir Belediyesi tarafından haftanın belli günlerinde paylaşılan fiyat listesi Büyükşehir Belediyesi'nin resmi internet sitesinden paylaşılıyor. Peki,  Ankara  Büyükşehir Belediyesi Hali'nde 10 Ağustos 2022 tarihinde hangi sebze, meyve ve balık ürünleri satılıyor? Bugün Ankara Hali balık fiyatları kaç TL? İşte 10 Ağustos 2022 Ankara Büyükşehir Belediyesi Hali balık, sebze ve meyve hal fiyat listesi.

Ankara Hali hal fiyatları haftanın belli günlerinde açıklanıyor. Bu hal fiyatları 10 Ağustos 2022 tarihinde yayımlanmıştır. İşte 10 Ağustos 2022 fiyat listesi...

ANKARA HALİ SEBZE MYVE FİYAT LİSTESİ 10 AĞUSTOS 2022

CinsiBirimAsgari (₺)Azami (₺)Tarih
Ananasadet20,0028,0010.08.2022
Armut (Akça)kg7,0013,0010.08.2022
Armut (Santamaria)kg12,0022,0010.08.2022
Avokadoadet4,0012,0010.08.2022
Bamyakg9,0040,0010.08.2022
Barbunyakg14,0024,0010.08.2022
Biber Çarlistonkg5,5011,0010.08.2022
Biber Dolmakg5,5012,0010.08.2022
Biber Kapyakg7,0025,0010.08.2022
Biber Kılkg7,0013,0010.08.2022
Biber Köykg5,0010,0010.08.2022
Biber Sivrikg5,5012,0010.08.2022
Biber Sivri (Filinta)kg10,0014,0010.08.2022
Çilekkg8,0024,0010.08.2022
Domates (Beef)kg9,0014,0010.08.2022
Domates (Pembe)kg5,0010,0010.08.2022
Domates (Salçalık)kg3,006,5010.08.2022
Domates II (Sera)kg4,007,0010.08.2022
Domates Kokteylkg8,0016,0010.08.2022
Domates Salkım (Kutu)kg3,0013,0010.08.2022
Elma Goldenkg5,5014,0010.08.2022
Elma Grannykg7,5017,0010.08.2022
Elma Starkingkg6,0015,0010.08.2022
Enginar (Taze)adet10,0013,0010.08.2022
Erik (Alyanak)kg5,0012,0010.08.2022
Erik (Anjelik)kg7,0016,0010.08.2022
Erik (Mürdüm)kg5,5010,0010.08.2022
Fasulye (Taze)kg6,0012,0010.08.2022
Greyfurtkg2,004,5010.08.2022
Havuç Beypazarıkg3,506,0010.08.2022
Havuç Beypazarı IIkg1,003,5010.08.2022
İncir (Beyaz)kg7,0022,0010.08.2022
İncir (Siyah)kg9,0024,0010.08.2022
Ispanakkg3,007,5010.08.2022
Kabakkg1,507,0010.08.2022
Karnabaharkg4,5011,0010.08.2022
Karpuzkg0,903,0010.08.2022
Karpuz (Çekirdeksiz)kg1,504,5010.08.2022
Karpuz IIkg0,300,9010.08.2022
Kavun (Galya)kg1,005,5010.08.2022
Kavun (KırkAğaç)kg1,005,5010.08.2022
Kayısı (Iğdır)kg8,0021,0010.08.2022
Kayısı (Şekerpare)kg8,0022,0010.08.2022
Kerevizkg6,0013,0010.08.2022
Kivikg40,0075,0010.08.2022
Kuzukulağı (70-100gr)bağ0,502,2510.08.2022
Lahana (Beyaz) (kg)kg3,006,5010.08.2022
Lahana (Kırmızı) (kg)kg3,506,0010.08.2022
Limon (Dökme) (Lamas)kg11,5022,5010.08.2022
Limon File (Lamas)kg15,0023,0010.08.2022
Limon Sandık (Lamas)18 kg265,00400,0010.08.2022
Mangoadet14,0020,0010.08.2022
Mantar Kültürkg15,0027,0010.08.2022
Marul Göbekli (Marul)adet3,005,0010.08.2022
Marul Icebergadet3,006,5010.08.2022
Marul Kıvırcık (Kırmızı)adet3,005,5010.08.2022
Marul Kıvırcık (Kıvırcık)adet3,005,5010.08.2022
Maydanoz (70-100 gr)bağ0,502,3010.08.2022
Maydanoz Çuval50'li20,0070,0010.08.2022
Mısır (Taze)adet2,004,0010.08.2022
Muz İthalkg25,0035,0010.08.2022
Muz Yerlikg7,0021,0010.08.2022
Nane (70-100 gr)bağ0,502,0010.08.2022
Nektarinkg5,0018,0010.08.2022
Pancarkg3,005,5010.08.2022
Patates (kg)taze7,5010,0010.08.2022
Patates (Kumpir)kg9,0011,0010.08.2022
Patates II (kg)taze4,507,5010.08.2022
Patlıcankg3,5010,0010.08.2022
Patlıcan Bostan (Topak)kg3,509,0010.08.2022
Pırasakg3,509,0010.08.2022
Portakal (Sıkmalık)kg10,0015,0010.08.2022
Portakal (Valencia)kg13,0018,0010.08.2022
Roka (70-100gr)bağ0,502,5010.08.2022
Salatalıkkg3,007,0010.08.2022
Salatalık Silorkg3,007,5010.08.2022
Sarımsak (Kuru)kg14,0030,0010.08.2022
Şeftalikg3,5012,5010.08.2022
Semizotukg3,007,5010.08.2022
Soğan (Beyaz) (kg)kg7,5012,0010.08.2022
Soğan (Mor) (kg)kg6,5010,0010.08.2022
Soğan Kuru (kg)taze5,508,5010.08.2022
Soğan Kuru II (kg)taze3,005,5010.08.2022
Tere (70-100gr)bağ0,503,0010.08.2022
Turp (Fındık)bağ1,502,5010.08.2022
Üzüm (Beyaz)kg4,0011,0010.08.2022
Üzüm (Çekirdeksiz)kg5,0011,0010.08.2022
Üzüm (Siyah)kg5,0015,0010.08.2022
Vişnekg18,0028,0010.08.2022
Yeşil Soğankg2,507,0010.08.2022
Zencefilkg25,0045,0010.08.2022

Peki Ankara Hali'nde balık fiyatları ne kadar? İşte 10 Ağustos 2022 fiyat listesi... 




Geri Dön