28 / 05 / 2022

Ankara Kuzu Effect AVM açıldı!

Ankara Kuzu Effect AVM açıldı!

Ankara Çankaya Oran’da hayata geçirilen Kuzu Effect AVM kapılarını açtı. Peki Kuzu Effect AVM'de hangi markalar var? İşte Kuzu Effect AVM'nin tüm detayları...Kuzu Grup imzası ile Ankara’da Toplu Konut İdaresi’yle (TOKİ) birlikte gelir paylaşımı modeli ile hayata geçirdiği Kuzu Effect karma projesinde yer alan Kuzu Effect AVM açıldı.

102 seçkin marka şehrin yeni cazibe merkezinde

Çankaya Oran’da dünyaca ünlü ödüllü mimar Emre Arolat tarafından tasarlananan Kuzu Effect AVM, 35 bin metrekare kiralanabilir alanı, 102 seçkin marka ve café-restoranı buluştururken, misafirlerine de yeni zevkler keşfedecekleri bir ortam sunuyor.

‘Kuzu Grup deneyimini yurtdışına taşıyoruz’

Kuzu Effect AVM açılışta konuşan Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Güven Kuzu, "İstanbul’un en iddialı projesi Sea Pearl Ataköy’ün ardından Ankara’nın da en iddialı projesi KUZU EFFECT’i hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. KUZU EFFECT, Kuzu Grup olarak şimdiye kadar yapmış olduğumuz projelerimizden elde ettiğimiz deneyim ve birikimi aktardığımız, altına gururla imzamızı attığımız ve adımızı koyduğumuz özel bir proje olma özelliğini taşıyor. Kuzu Effect Alışveriş Merkezimiz ile hükümetimizin özellikle üzerinde durduğu istihdama önemli katkı sağlarken, yaklaşık 1150 kişiye de iş imkanı sunuyoruz. Tüm bunların ötesinde yurtdışında üstlendiğimiz projelerle de ülkemize döviz kazandırıp istihdama önemli katkı sağlıyoruz" diye konuştu.

Ankara Kuzu Effect AVM açıldı!

Toplam 256 bölümden oluşuyor

Kuzu Effect, yaklaşık 1,5 milyar lira yatırımla hayata geçirildi. Kuzu Effect, rezidans, loft, ofis, stüdyo bloğu, spor tesisi, otel ve seçkin markaların bir araya geldiği alışveriş merkezinden oluşuyor. Kuzu Effect projesinde rezidans, loft ve stüdyo bloğunda 1+1’den 5+1’e kadar farklı seçenekte daireler ve değişken metrekarelerde ofisler bulunuyor. Kuzu Effect'te 212 konut ve 41 ofis olmak üzere toplam 256 bölüm yer alıyor. 

Kuzu Effect AVM'de hangi markalar var?

ADL&Cengiz Abazoğlu, Ada Terzi & Kuru Temizleme, Atasay, ArtHub Cabaret, Arthub Okul, B&G, Bana da Söyle, Biber Kebap Izgara, Beymen Club, Boyner Sports, Calvin Klein, Cold Stone, Desa, Double Zero Pizzeria, Doğan Kaymaklı, D&R, Eğlen Joy By Trio Games, Enne, Gratis, Göz Grup, Gürgençler, Harem, Huhu, İmza Bir Tost, İpekyol, Joker Baby, Karaca, Kaygısız Meyhane, Le Monde, Levis, Lisette Çikolata, Lola Street Food, Lou Cafe&Bistro, MAC, Macro Center, Mamm By Cer Modern, Mavi, Minyon, Multi Brand, My Garden, Natuzzi, Network Que, Özsüt, Paris Kuaför, Panço, Penti, Polo Garage, Quick China, Roche Bobois, Saat&Saat, Samsung, Seyfi Balık, Sevil, Sports International, Starbucks, Suwen, Tavuk Dünyası, The Hamburger, The Hunger, Timboo Cafe, Tobacco, Tommy Hilfiger, Toyzz shop, Turkcell, Vakko, Vakko Bistro, Vakko Wedding, Vakkorama, Vatan Bilgisayar, W, Watches Hospital, Woc Coffee, Zen Pırlanta, Zeynel