Ankara Mebuskent'te ayda 765 lira taksitle konut!

Ankara Mebuskent'te ayda 765 lira taksitle konut! Ankara Mebuskent'te ayda 765 lira taksitle konut!

Başkent’te Batıkent Çakırlar Bölgesi’nde yer alan Mebuskent'te, 120 ay sıfır faizin yanısıra, 2+1 daireler 153 bin lira, aylık taksitler de 765 liradan başlayan fiyatlarla satışa çıktı.


Ankara Mebuskent’te küçük birikimleriyle ev sahibi olmak isteyenlere kira öder gibi taksit imkanı sunuluyor. Başkent’te Batıkent Çakırlar Bölgesi’nde yer alan projede, 120 ay sıfır faizin yanısıra, 2+1 daireler 153 bin lira, aylık taksitler de 765 liradan başlayan fiyatlarla satışa çıktı.


Ankara'nın en prestijli konut projelerinden Mebuskent, küçük birikimleriyle ev sahibi olmayı hayal edenlere ayda 765 bin TL'den başlayan kira gibi taksitlerle ev sahibi olma fırsatı sunuyor. Batıkent Çakırlar Bölgesi'nde “Şehir içinde koca bir şehir” konseptiyle 388 dönümlük doğayla iç içe bir alanda yapımı süren Mebuskent'te her kesimin ihtiyacını karşılayacak 2+1, 3+1, 4+1 daire ve bahçeli villa seçenekleri bulunuyor. 332 villa ve 10 bloktan oluşan Mebuskent'te, “Sıfır faiz, 120 ay vade” kampanyası devam ediyor. Daire fiyatlarının 153 bin liradan başladığı projede, satış bedelinin peşinat sonrası kalan tutarı, herhangi bir faiz uygulanmadan 120 aya kadar vade ile bankaya ödenebiliyor. Buna göre ev sahibi olma hayalindeki yurttaşların, Mebuskent'te kira öder gibi aylık 765 TL'den başlayan taksitlerle bu hayalini gerçekleştirme imkânı sunuluyor.


120 AY VADE FARKSIZ KONUT

Mebuskent projesini gerçekleştiren Aymor Grup Yönetim Kurulu Üyesi Kürşat Ayhan, peşinatı da iki taksitte ödeme imkânı sağladıklarını belirtti. Ayhan, şu bilgileri verdi: “En ucuz zemin kat 2+1 dairemizin liste fiyatı 153 bin TL. 120 ay sıfır faiz kampanyamız devam ediyor. Belli bir peşinat alıyoruz, kalanını Haziran 2016'ya atıyoruz. Geri kalan ödemeye de herhangi bir faiz farkı eklenmeden 120 aya bölüyoruz. Böylece bu dairemiz aylık 765 bin TL'den başlayan taksitlerle satışa çıkmış oluyor.”


KİRAYA VERİN BORCU ÇIKARSIN

Dairenin kiraya verilmesi durumunda ise adeta bedavaya geleceğini ifade eden Ayhan, "Önümüzdeki sene 765 TL'ye 2+1 daireyi dayayıp döşeyin kendi kendini ödesin" diyor. Ayhan'a göre, Mebuskent'te en pahalı 4+1 daire fiyatı 530 bin TL. Aynı ödeme koşullarında belli bir peşinattan sonra, 120 ay vadede aylık 2 bin 650 TL'lik taksitlerle ödenerek bu 4+1 daireye sahip olunabiliyor.


Yaşam 2016'da başlıyor

Mart 2013'te inşasına başlanan projede konutlar 2016 yılında teslim edilecek ve yaşam başlayacak. Toplam 4-5 bin kişilik bir nüfus barındıracak Mebuskent, şehrin gürültüsü ve kirliliğinden uzak, yeşile dokunarak yaşamak isteyenlere doğayla iç içe, bol oksijenli bir ortam sunuyor. Türkiye'nin en büyük yeşil alana sahip konut projesi olan Mebuskent'te toplam yeşil alan oranı yüzde 87'ye ulaşıyor; beton alanların payı yüzde 13'te kalıyor. Mebuskent yerleşkesinde her türden toplam 23 bin ağaç bulunacak, aile başına 25 ağaç düşecek. Ayrıca 5 bin metrekarelik AVM, spor kompleksi ve yürüyüş yolu gibi birçok özellik bulunuyor.


Yeni Şafak


http://www.mebuskent.com/