Ant Plato 2 yıl sonra teslim edilecek!

Ant Plato 2 yıl sonra teslim edilecek!

Firma: Ant Yapı

Proje: Antplato

ANT Yapı'nın Türkiye'deki ilk ofis projesi Antplato, Basın Ekspres Yolu üzerinde hayata geçirilecek. Yurt dışında bugüne kadar birçok ofis projesine imza atan Ant Yapı, Türkiye'deki ilk ofis projesini Halkalı'da gerçekleştiriyor.ANT Yapı'nın Türkiye'deki ilk ofis projesi Antplato, Basın Ekspres Yolu üzerinde hayata geçirilecek. Yurt dışında bugüne kadar birçok ofis projesine imza atan Ant Yapı, Türkiye'deki ilk ofis projesini Halkalı'da gerçekleştiriyor. 

Toplam 35 bin metrekare inşaat alanında konumlanan Antplato, 50 milyon dolar maliyetle inşa ediliyor. Proje, 25 kattan ve 180 modüler birimden oluşuyor. Antplato'da 80 m2ve 172 m2 büyüklüğünde iki farklı ofis birimi yer alıyor. Bu birimler, kişisel tercihlere göre ister ofis ister 'home office' olarak modüler ve esnek kat planlaması sayesinde 1.032 m2'ye kadar genişletilebiliyor. 

Amerika merkezli LEED kriterlerine uygun olarak ve Leed Cold adayı olarak tasarlanan proje elektrikli ve hibrit özel araçların şarj edilebileceği alanlar da sunuyor. Projenin iki yılda teslim edilmesi planlanıyor. 


Star


projeye sor