Antalya Batı Çevre Yolu Haziran'da açılıyor!

Antalya Batı Çevre Yolu Haziran'da açılıyor!AK Parti Milletvekili adayı Elvan, Batı Çevre Yolu’nun Haziran ayında hizmete açılacağını söyledi. 125 milyon liraya mal olacak dev yatırım için yüzlerce işçi ve dev bir iş makinesi filosu gece gündüz çalışıyor.


AK Parti Milletvekili adayı Elvan, Batı Çevre Yolu’nun Haziran ayında hizmete açılacağını söyledi. 125 milyon liraya mal olacak dev yatırım için yüzlerce işçi ve dev bir iş makinesi filosu gece gündüz çalışıyor.


24 SAAT ÇALIŞIYORLAR


Geçtiğimiz günlerde, Batı Çevre Yolu’na giderek incelemelerde bulunan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı ve AK Parti Antalya Milletvekili Adayı Lütfi Elvan, yolun Haziran ayında açılacağı müjdesini verdi. Yol çalışmalarının gece gündüz duraksamadan devam ettiğini kaydeden Elvan, “Batı Çevre Yolu’nun 6 kilometrelik kesimini en kısa zamanda vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız” dedi.


EKSİKLİK VARDI


Yol çalışmalarının gecikmesinin nedeninin imar planları olduğunu kaydeden Elvan, geçtiğimiz 5 yıllık sürede Mustafa Akaydın’ın gerekli kararları almayarak yolun yapımını engellediğini söyledi. Türel’in göreve gelmesinin ardından, yolun önündeki engelleri bir bir kaldırdığını dile getiren Elvan, Karayolları Bölge Müdürlüğü ekiplerinin zamanla yarışarak kısa süre içinde yolun önemli bir kısmını tamamladığını ifade etti.


Antalya Hürses