Antalya Serik Kültür Merkezi inşaatı yükseliyor!

Antalya Serik Kültür Merkezi inşaatı yükseliyor!Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı süren Serik Kongre ve Kültür Merkezi Projesi'nin inşaatı devam ediyor.


Antalya'nın Serik'in Gedik Mahallesi'nde 23 bin metrekare alan üzerine inşa edilen Serik Kongre ve Kültür Merkezi'nde inşaat çalışmaları devam ediyor. Hürriyet Gazetesi'nde yer alan habere göre; Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'in talimatlarıyla hızla tamamlanacak Kültür Merkezi, Serik'in sosyal alan ihtiyacının yanında ATASEM ve ASFİM'in ücretsiz eğitim ve spor hizmetlerine daha iyi fırsat sunacak.

PROJEDE REVİZYON

Kongre ve Kültür Merkezi'nde devam eden inşaat çalışmalarını yerinde inceleyerek ekiplerden projeyle ilgili bilgi alan Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanı Serkan Temuçin, tesisin en kısa süre içinde tamamlanması amacıyla projede bazı revizyonların yapılacağını belirtti. Temuçin, “Projemizde çalışmalar hızlı bir şekilde devam ediyor. İnşaatımız yükselirken bir taraftan da Başkanımız Muhittin Böcek'in talimatlarıyla tesisi en kısa zamanda vatandaşlarımızın hizmetine sunmak istiyoruz. Bunun için projede uygun gördüğümüz gerekli revizyonları yapıyoruz. Teknik ekibimiz bu konuda çok iyi çalışıyor. Projenin bazı kısımlarını ekibimizle birlikte revize ederek Serik halkımıza yakışan ilçenin ihtiyaçlarına cevap veren güzel bir kongre merkezini hızlı bir şekilde tamamlayacağız" açıklamasında bulundu.