Antalya Serik Kültür Merkezi inşaatı yükseliyor!

Antalya Serik Kültür Merkezi inşaatı yükseliyor!Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından inşaatı süren Serik Kongre ve Kültür Merkezi Projesi yükseliyor.


Antalya'nın Serik’in Gedik Mahallesi’nde 23 bin metrekare alan üzerinde hayata geçirilen Serik Kongre ve Kültür Merkezi’nde çalışmalar devam ediyor. Antalya Büyükşehir Belediyesi'nde yer alan habere göre, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in talimatlarıyla inşaatı hızla tamamlanması planlanan Kültür Merkezi, Serik’in sosyal alan ihtiyacının yanında ATASEM ve ASFİM’in ücretsiz eğitim ve spor hizmetlerine daha iyi bir imkan sağlamış olacak.

PROJEDE REVİZYON

Kongre ve Kültür Merkezinde devam eden inşaat çalışmalarını yerinde denetleyerek, ekiplerden konuyla ilgili bilgi alan Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanı Serkan Temuçin, tesisin en kısa zamanda tamamlanması için projede bazı revizyonların yapılacağını dile getirdi. Temuçin, “Projemizde çalışmalar hızlı bir şekilde devam ediyor. İnşaatımız yükselirken bir taraftan da Başkanımız Muhittin Böcek’in talimatlarıyla tesisi en kısa zamanda vatandaşlarımızın hizmetine sunmak istiyoruz. Bunun için projede uygun gördüğümüz gerekli revizyonları yapıyoruz. Teknik ekibimiz bu konuda çok iyi çalışıyor. Projenin bazı kısımlarını ekibimizle birlikte revize ederek Serik halkımıza yakışan ilçenin ihtiyaçlarına cevap veren güzel bir kongre merkezini hızlı bir şekilde tamamlayacağız” dedi.