09 / 08 / 2022

Antalyalı emlakçılara Alıcı ve Satıcıyı Tek Fiyatta Buluşturma eğitimi!

Antalyalı emlakçılara Alıcı ve Satıcıyı Tek Fiyatta Buluşturma eğitimi!

Endeksa.com sponsorluğunda “Alıcı ve Satıcıyı Tek Fiyatta Buluşturmanın Sırrı“ başlıklı ücretsiz eğitim programı emlak ofislerine özel olarak düzenleniyor. Eğitim, 21 Haziran tarihinde sektörün önde gelen satış ve pazarlama uzmanı Kürşat Tuncel tarafından verilecek.Teknoloji odaklı gayrimenkul değerleme platformu endeksa.com sponsorluğunda emlak ofislerine özel yapılacak “Alıcı ve Satıcıyı Tek Fiyatta Buluşturmanın Sırrı“ konulu eğitim, 21 Haziran'da Akra Hotels Antalya‘da gerçekleştirilecek. Gayrimenkul sektörünün duayen isimlerinden Kürşat Tuncel tarafından verilecek olan eğitim, 10:00 ve 14:30 saatleri arasında ikişer saatten iki seansta yapılacak.

1994'de Sermaye Piyasası Kurulu Uzmanı olarak atanan Kürşat Tuncel, 1996'daki Kuruldaki görevinin yanı sıra Başbakan Başdanışman yardımcısı olarak görev yaptı. Aynı sene “Risk Sermayesi Finansman Modeli, Türkiye İçin Özgün Bir Model Önerisi” adlı ilk kitabı da yayınlandı. Kuruldaki çalışmaları kapsamında Türkiye’de Gayrimenkul Yatırım Ortaklıkları’na ilişkin ilk yasal düzenlemeleri yürüten Kürşat Tuncel, bu konuda SPK Tebliğ’ini kaleme aldı. Takiben 1997'de finans alanında “Gayrimenkul Yatırım Ortaklıklarının Türkiye Uygulaması” ve ortak çalışma olan “Yatırım Fonları ve Türkiye Uygulaması” isimli kitapları yayınlandı. “Satış Küpü, Günümüzün Pazarlama Stratejileri Işığında Etkili Satış Taktikleri”, “Y Kuşağı Satıcılar İçin, 140 Karakterde Satış”, “Satış Performansını Artırmanın En Etkili Yolu; Satış Koçluğu”, “Profesyonel Gayrimenkul Yatırımı” ve “Kulağına Küpe; Satış ve Başarı Üzerine Denemeler”, “Tek Vuruşta Satış 1, Taktik Satış Becerileri” ve “Tek Vuruşta Satış 2, Temel İkna Stratejileri” isimli kitapları yayınlanan Tuncel‘in; satış, pazarlama ve gayrimenkul üzerine çok sayıda dergide de 100‘ün üzerinde makalesi yayınlandı. 

Endeksa CEO'su Görkem Öğüt, gayrimenkul alım satımında fiyatı doğru belirlenmenin kritik bir faktör olduğuna değinerek, doğru fiyatlamanın alıcı ve satıcı arasındaki güven ilişkisini pekiştirdiğini ve satışlara ivme kazandırdığını belirtti. Fiyatlandırmanın birçok bileşeni barındıran teknik bir konu olduğunu dile getiren Öğüt, bu alanda Türkiye‘nin önde gelen uzmanlarından Kürşat Tuncel‘in eğitimde emlak danışmanlarına katkı sağlayacağını vurguladı. Sınırlı sayıda kontenjan nedeniyle eğitime katılmak isteyenlerin 0850 885 38 85 no‘lu hattan katılacakları oturum saati için kayıt yaptırmaları gerekiyor.