nurol life - Toplam 210 sonuç.

Nurol Life Projesi revize değerleme raporu!

Nurol GYO, Nurol Life Projesi'nde bulunan toplam 165 adet bağımsız bölüme ilişkin değerleme raporunu yayınladı. 

Nurol GYO'dan 276.5 milyon TL'lik satış!

Nurol GYO'nun portföyünde yer alan taşınmazlara ilişkin satışlara devam ediyor ve Nurol Tower, Nurol Park ve Nurol Life Projelerinde ön satışlar dahil toplamda 276.5 milyon TL'lik satış işlemi gerçekleştirdi.

Nurol Life 2019 yıl sonu değerleme raporu!

İstanbul İli, Sarıyer İlçesi, Huzur Mahallesi, Cendere Caddesi'nde ye alan Nurol Life projesinin 2019 yıl sonu değerleme raporu yayınlandı.

Nurol GYO 2018'de 170,5 milyon TL'lik satış yaptı!

Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Nurol Tower, Nurol Park ve Nurol Life Projelerinde ön satışlar dahil toplamda 170.5 milyon TL tutarında satış gerçekleştirildi...

Nurol Life 2018 yıl sonu değerleme raporu!

İstanbul İli, Sarıyer İlçesi, Huzur Mahallesi, Cendere Caddesi'nde ye alan Nurol Life projesinin 2018 yıl sonu değerleme raporu yayınlandı.

Seyrantepe Nurol Life 2017 değerleme raporu!

Nurol GYO İstanbul İli, Sarıyer İlçesi, Huzur Mahallesi, Cendere Caddesi'nde yer alan Seyrantepe Nurol Life projesinin 2017 değerleme raporunu yayınladı.

Seyrantepe Nurol Life’ta teslimler başladı!

Kalite ve güven esaslarını üstün mühendislik tecrübesiyle birleştiren, tüm projelerinde odağına insanı alan Nurol GYO’nun, İstanbul’un kalbinde inşa ettiği Nurol Life yaşama kapılarını açıyor.

Nurol Life Nurol GYO fiyatları 2017!

Nurol GYO tarafından İstanbul Seyrantepe'de hayata geçirilen Nurol Life projesinde konut ve ofisler yer alıyor. Projedeki ödemelerde yüzde 10 indirim avantajı bulunuyor...

Nurol Life Seyrantepe satılık ev fiyatları!

Nurol Life projesi toplam 502 adet daire ve 50 adet ofisten oluşuyor. Proje 9 bin 525 metrekare alan üzerine Nurol GYO tarafından inşa ediliyor...

Nurol Life Ayazağa güncel fiyat bilgisi!

Nurol Life projesi İstanbul Sarıyer'e bağlı Seyrantepe - Ayazağa bölgesinde Nurol GYO tarafından inşa ediliyor. Projede konut ve ofislere yer veriliyor...

Nurol GYO Nurol Life Seyrantepe fiyatlar!

Nurol Life projesi 50 katlı tek kule olarak İstanbul Seyrantepe'de Nurol GYO imzasıyla yükseliyor. Projedeki ödemelerde yüzde 10 indirim avantajı bulunuyor...

Nurol Life Seyrantepe'de N-Space Nurol Hacim Çözümü!

Nurol Life Seyrantepe'de N-Space Nurol Hacim Çözümü ile ferah tasarımlı evler sunuluyor. Nurol Life'ta fiyatlar 1 milyon TL'den başlıyor...

Nurol Life Seyrantepe güncel fiyat bilgisi!

Nurol Life projesi İstanbul Avrupa Yakası Seyrantepe'de hayata geçirildi. Projedeki ödemelerde yüzde 10 indirim imkanı bulunuyor...

Nurol Life projesinin 2016 sonu değerleme raporu!

Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı İstanbul İli, Sarıyer İlçesi, Huzur Mahallesi, Cendere Caddesi, 4 pafta, 3 adada konumlu Nurol Life projesinin 2016 sonu değerleme raporunu yayınladı.

Nurol GYO uydu kentler yapacak!

Nurol Grubu'nun iştiraklerinden biri olan Nurol GYO, konut, ofis ve karma proje yatırımları ile öne çıkıyor. Nurol Park, Nurol Life ve Nurol Tower projelerini yürüten şirket, önümüzdeki dönemde Türkiye'de ve yurtdışında 50 ila 250 bin kişinin yaşadığı uydu kentler yapmayı planlıyor.

Yelkenciler, Nurol Life Kick-Off partisinde buluştu!

Turkcell Platinum Bosphorus Cup 2016 yarışlarına katılan yelkenciler, Türkiye’de yelken sporunun duayen isimlerinden Bülent Atabay’ın onuruna düzenlenen ‘Bosphorus Cup Nurol Life Kick-Off’ partisinde bir araya geldi.

Nurol Life'ın zirve katları yıl içinde satışta!

Nurol GYO Cityscape Turkey 2016'da 3 projesiyle yerini aldı. Emlakkulisi.com olarak Nurol GYO Genel Müdürü Samim Hatipoğlu ile Cityscape Turkey 2016'yı ve Nurol GYO projelerini konuştuk.

Nurol GYO 2 projesinin ofis kiralaması için Cushman and Wakefield ile anlaştı!

İstanbul’a seçkin yaşam projeleri kazandıran Nurol GYO, Nurol Tower ve Nurol Life projelerinin ofis kiralamaları için dünyanın en büyük ticari gayrimenkul hizmeti veren şirketlerinden Cushman & Wakefield ile çalışmaya başladı.

Seyrantepe Nurol Life daire teslimleri!

Seyrantepe Nurol Life daire teslimleri 2017 yılının Nisan ayı içerisinde gerçekleşecek. Nurol GYO tarafından inşa edilen proje 50 katlı tek kule halinde yükseliyor.

Nurol GYO'nun 3 projesi metroyla birbirine bağlanıyor!

İstanbul’un en önemli çekim merkezleri Mecidiyeköy, Basın Ekspres ve Seyrantepe’de yer alan Nurol Tower, Nurol Park ve Nurol Life projeleri, metro hatlarının üzerinde konumlanmasıyla fark yaratıyor.

Nuro Life Projesi değerleme raporu!

Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., İstanbul Sarıyer Nuro Life Projesine ait değerleme raporunu Kamuyu Aydınlatma Platformu'na bildirdi. İşte şirketten Kamuyu Aydınlatma Platformu'na bildirilen rapor...

Nurol Gayrimenkul Nurol Life satış ofisi!

Nurol Gayrimenkul Nurol Life satış ofisi telefon numarası 444 64 96 olarak belirlendi. İstanbul Seyrantepe'de inşa edilen proje 9 bin 525 metrekare arsa üzerinde yükseliyor.

Nurol'un üç projesinde yeni etaplar özel fırsatlarla satışa çıkıyor!

Nurol Tower,Nurol Park ve Nurol Life projelerinde yeni etaplar,cazip fırsatlarla satışa sunuluyor. Hatipoğlu, ana kiracısı İş Bankası olan yanıbaşında Otel ve AVM bloğu olan Nurol Park Ofis’i sıfır peşinatla satışa sunduklarını belirtti.

Nurol Life Kule Seyrantepe'de her ayrıntı tamamlandı!

Cumhuriyet Gazetesi köşe yazarlarından Ceren Kumbasar bugünkü yazısında Nurol Life Kule Seyrantepe projesini anlattı. İşte o yazı...

Nurol Life'da 'Pratik Lüks'!

Nurol GYO'nun İstanbul Seyrantepe'de hayata geçildiği Nurol Life projesi, sunduğu hizmetlerle hayatı kolaylaştırmayı hedefliyor. 330 milyon dolar yatırım değerine sahip projede pratik lüks konsepti uygulanacak.

Nurol Life Seyrantepe teslimleri ne zaman?

Nurol Life Seyrantepe projesi 440 adet kule daire ve 26 adet teras evinden meydana geliyor. Peki, Nurol Life Seyrantepe teslimleri ne zaman?

Nurol Life hayatı kolaylaştırıyor!

NUROL GYO'nun İstanbul Seyrantepe'de hayata geçildiği Nurol Life projesi, sunduğu hizmetlerle hayatı kolaylaştırmayı hedefliyor.

Nurol Life Residence fiyat listesi!

Toplam 9 bin 525 metrekare arsa alanı üzerinde yükselen projede daire tipleri 1+0'dan 4+1'e kadar değişiyor. Nurol Life Residence fiyat listesi kapsamında 324 bin dolardan başlıyor.

Nurol Life Seyrantepe adres bilgileri!

Toplam 9 bin 525 metrekare arsa alanı üzerinde yükselen proje tek blok şeklinde yükseliyor. Nurol Life Seyrantepe adres bilgileri kapsamında İstanbul Seyrantepe, Huzur Mahallesi Cendere Yolu Caddesi'nde inşa ediliyor.

Seyrantepe Nurol Life teslimleri ne zaman?

Tek blok 50 kat şeklinde yükselen proje toplam 440 adet kule daire ve 26 adet teras evinden oluşuyor. Peki Seyrantepe Nurol Life teslimleri ne zaman?


'nurol life' sonuçlarına ulaşamadıysanız lütfen yeniden arama yapınız.