10 / 12 / 2023

Arçelik  Ankastre Mikrodalga Fırın en ucuza nereden alınır, fiyatları ne kadar? İşte Arçelik 11 Mart 2023 fiyat listesi

Arçelik  Ankastre Mikrodalga Fırın en ucuza nereden alınır, fiyatları ne kadar? İşte Arçelik 11 Mart 2023 fiyat listesi

Evlenecekler ve ya evini yenileyecekler dikkat! Arçelik MD 893 FS 23 lt Ankastre Mikrodalga Fırın en ucuza Beyenso.com sitesinde satışa sunuldu. Peki bu sitede Arçelik MD 893 FS ne kadara satılıyor?  Arçelik  Ankastre Mikrodalga Fırın en ucuza nereden alınır, fiyatları ne kadar? İşte Arçelik 11 Mart 2023 fiyat listesi
Yemek pişirme ve ısıtma alanında maksimum performans sergileyen Arçelik MD 893 FS ankastre mikrodalga fırın şık tasarımı ile mutfaklarda yerini alıyor. Tolam 23 litre kapasitesiye sahip fırın 900 W ısı ile 5 farklı hız kademesini kullanarak yeni deneyimler yaşatır. 

Arçelik MD 893 FS, diğer mikrodalga  ürünlerine nazaran ısıtma özelliği çok fazladır. Izgara ve buz çözme fonksiyonları ile yemek yaparken kolaylık sağlayan ürün ev işlerini kolaylaştırır.  Kullanıcılarına kolaylık sağlaması amacı ile modele dahil edilen dijital kullanım paneli içerisinde otomatik pişirme fonksiyonları ve zaman göstergesi yer alır.

Göstergede yer alan simgelere göre mikrodalga fırının 8 farklı pişirme fonksiyonu vardır.Üründe yer alan kullanıcı paneli elektronik gösterge aracılığı ile kullanıcılara kolaylık sunar. Elektronik gösterge panelinde yiyecek ağırlığı, zaman süresi ve pişirme fonksiyonu kolaylıkla seçilir.

Modelin sıralı pişirme fonksiyonu 3 adet pişirme fonksiyonunu otomatik olarak ayarlamanıza yardımcı olur. MD 893 FS ankastre mikrodalga ürününde maksimum zaman ayarı 60 dakika olarak ayarlanabilir. Pişirme fonksiyonu dijital ekrandaki menü işlem kısmında belirtilen kodlar aracılığı ile kolay bir şekilde seçilebilir. İşte pişirme kodları ve sağladığı avantajlar; 

Peki Arçelik mikrodalga fırının 8 farklı pişirme modları neler? Arçelik mikrodalga ne kadara satılıyor? 

Geri Dön