Arçelik, Grundig ve Beko'nun ütüleri en iyi ürün seçildi!

Arçelik, Grundig ve Beko'nun ütüleri en iyi ürün seçildi! Arçelik, Grundig ve Beko'nun ütüleri en iyi ürün seçildi!

Arçelik AŞ'nin Grundig, Arçelik ve Beko markalı buharlı el ütüleri, Almanya’nın önde gelen test dergilerinden Alman Haus&Garten tarafından yapılan karşılaştırmalı ürün testlerinde, "Testsieger" ilan edilerek en iyi ürün olarak belirlendi.Arçelik AŞ'nin Grundig, Arçelik ve Beko markalı buharlı el ütüleri, Almanya’nın önde gelen test dergilerinden Alman Haus&Garten tarafından yapılan karşılaştırmalı ürün testlerinde, "Testsieger" ilan edilerek en iyi ürün olarak belirlendi.


Arçelik'ten yapılan açıklamaya göre, Arçelik'in Grundig, Arçelik ve Beko markalı buharlı el ütüleri Almanya’nın önde gelen prestijli test dergilerinden Alman Haus&Garten tarafından yapılan karşılaştırmalı ürün testlerinde, güçlü rakiplerini geride bırakıp 1.4 puan aldı ve "Testsieger" ilan edilerek en iyi ürün seçildi. Sürekli buhar ve taban sıcaklık dağılımı, öne çıkarılan ürün özellikleri oldu.


Özel buhar üretim teknolojisi ve taban teknolojisinin birleşimiyle çamaşırlara zarar vermeden en derin kırışıklıklarda dahi mükemmel sonuçlar sunan ütüler 2800 watlık güce, 50 gram/dakika kadar sürekli buhar ve 200 gram/dakika kadar da şok buhar gücüne sahip.


Buhar tetiği sayesinde ise buhara gerek olmadığı zamanlarda ütünün boşu boşuna buhar üretmesi engellenerek, su tankının kısa sürede boşalmasının da önüne geçiliyor.


AA