Arif Kerem Göğüş kimdir?

Arif Kerem Göğüş kimdir?2005 yılında Göğüş Yapı’yı kurarak inşaat sektörüne giren Arif Kerem Göğüş kimdir? Arif Kerem Göğüş'ün eğitim ve iş hayatı ile merak ettikleriniz ve Göğüş Yapı projeleri bu haberde...


Arif Kerem Göğüş kimdir?

Arif Kerem Göğüş, 1980 yılı  Ankara  doğumlu. Arif Kerem Göğüş bugün, Göğüş Yapı Yönetim Kurulu Başkanı.


Kıbrıs Yakın Doğu Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde eğitim gördükten sonra Atılım Üniversitesi’ne geçen Arif Kerem Göğüş, 2005 yılında Göğüş Yapı Sanayi kurdu.  


Göğüş Holding Yönetim Kurulu Başkanı olan A. Kerem Göğüş, 2008 yılında Trend Residence sistemini hayata geçirdi.


Ankara doğumlu olan Arif Kerem Göğüş, 2005 yılında Göğüş Yapı’yı kurarak inşaat sektörüne girdi. 2008 yılında ise Trend adı ile birçok rezidans projesini hayata geçirdi.


Trend Residence projesi ile Avrupa’da 8 ödüle sahip olan Arif Kerem Göğüş, 2011’de YÖK tarafından 3 milyon 800 bin öğrencinin oylamasıyla Yılın En başarılı genç İş Adamı, 2012’de Dünya Tüketici Akademisi Yılın En Başarılı İş Adamı, 2012’de Göğüş Yapı adına Las Vegas’da Internet Marketing Association tarafından Teknolojiyi En İyi Kullanan Yapı Şirketi, 2012’de Türk Hukuk Enstitüsü Yılın En Başarılı İş Adamı, 2009’da Avrupa Gazeteciler Derneği tarafından En Başarılı İnşaat Şirketi, 2010’da Türkiye Radyocular Derneği Yılın En Başarılı İş Adamı ödüllerini aldı.


Arif Kerem Göğüş, 2000-2001 arasında Demokrat Türkiye Partisi-Doğruyol gençlik kollarında siyaseten rol aldı. 


Göğüş Holding projeleri.. 

1.Trend Ulus

2.Trend Çankaya

3.Trend Fulya

4.Trend Barbaros

5.Trend Gümüşsuyu

6.Trend Bosphorus
Kerem Göğüş'e 2 milyon liralık tazminat davası açıldı!
Kerem Göğüş Bilimer Yalısı'nın bir katını 25 bin liraya kiraladı!
Kerem Göğüş, Dalmaz Center'daki bina giderlerini ödeyemiyor!