Aris Grand Tower Evleri teslim tarihi!

Aris Grand Tower Evleri teslim tarihi!

Firma: Zerka-Kaymakçı-Nihal-Gürboğan İnşaat

Proje: Aris Grand Tower


Aris Grand Tower Evleri teslim tarihi 2018 yılı Mayıs ayı olarak belirtiliyor. Dairelerin 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde tasarlandığı proje 44 bin metrekare inşaat alanından oluşuyor.


310 tane daire ve 18 tane ticari ünitenin yer aldığı  Aris Grand Tower  Esenyurt'ta dairelerin büyüklükleri 70 ile 170 metrekare arasında değişiyor. Proje Beylikdüzü - Esenyurt aksında hayata geçiriliyor. 


Aris Grand Tower Evleri teslim tarihi Mayıs 2018 olarak belirlendi. Proje lokasyon olarak TEM Otoyolu’na 5 dakika,E5 Otoyoluna ve metrobüse 2 dakikalık mesafede bulunuyor. 


Aris Grand Tower Konutları sauna, kapalı yüzme havuzu ve fitness merkezi gibi sosyal donatı alanlarına sahip. Proje Kaymakçı İnşaat, Gürboğan İnşaat, Nihal İnşaat ve Zerka İnşaat tarafından inşa ediliyor. 


Konut tipleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon olarak dizayn edilen Beylikdüzü Aris Grand Tower'da yüzde 25 peşin ödemelerde, kalan tutar için 36 ay 0 faiz imkanı  sunuluyor. 


Aris Grand Tower Residence'nin inşaat alanı 44 bin metrekareden meydana geliyor. Projede fiyatlar 229 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 


Telefon: 444 2320 

Web: http://arisgrandtower.com/

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor