Ariston Thermo, NEXT hermetik şofbeni satışa sundu!

Ariston Thermo, NEXT hermetik şofbeni satışa sundu!

Ev ve endüstriyel alanların ısıtma ve sıcak su ihtiyacına entegre çözümler sunan Ariston Thermo Group, yeni nesil ürünü NEXT hermetik şofbeni Avrupa ile eş zamanda Türkiyede de satışa sundu

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Ev ve endüstriyel alanların ısıtma ve sıcak su ihtiyacına entegre çözümler sunan yenilenebilir enerji teknolojileri, kombi ve termosifon ürünleri ile pazarın güçlü üreticileri arasında yer alan Ariston Thermo Group, yeni nesil ürünü NEXT hermetik şofbeni Avrupa ile eş zamanda Türkiyede de satışa sundu.

11 ve 14 litre kapasitelerde 2 farklı modeli bulunan NEXT hermetik şofbene komutlar, pratik kullanım özelliğine sahip DIGITAL ekranı üzerinden veriliyor. NEXT hermetik şofben, sıcak su ihtiyacına en yüksek performansla yanıt verirken, su aşırı basınç valfi, donmaya karşı koruma, alev emniyet sensörü ve aşırı ısınma sensörü ile maksimum seviyede emniyetli kullanım sunuyor.

Enerjiyi %90ın üzerinde verimli kullanarak düşük gaz tüketimiyle yüksek verim sağlayan ürün,  güneş enerji sistemi ile de kullanıma uyumlu. Akıllı şofben, alevin sönmesi durumunda otomatik olarak gazı kesiyor, suyun aşırı basınçlı olması durumunda ise basınç valfi devreye girerek basıncı kontrol altına alıyor.

Yüksek teknolojik özelliklerle donatılan Next hermetik şofben kullanılacak suyun sıcaklığını, belirlenen sıcaklık ayarına ulaştıktan sonra sabitliyor. Bu sistem, suyun istenilen sıcaklık seviyesinde kesintisiz olarak kullanılmasına imkan veriyor.

pus