Armani Maçka Rezidans resimleri!

Armani Maçka Rezidans resimleri! Armani Maçka Rezidans resimleri!

Firma: Astaş GYO

Proje: Armani Maçka Rezidans

Astaş GYO 'nun Beşiktaş'ta hayata geçirdiği projesi olan Armani Maçka Rezidans resimleri 'ni haberimizde inceleyebilirsiniz...
 Armani Maçka Rezidans projesi Astaş Holding girişimi ile İstanbul'un  Beşiktaş-Maçka sınırlarında hayata geçirildi. Blokları 12, 13 ve 14 katlı olarak tasarlanan  Armani Maçka Rezidans  3 bloktan oluşuyor. 


İnşaat alanı 60 bin metrekareye yayılan Armani Maçka Rezidans projesinde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 olarak tasarlanan daire alternatifleri sunuluyor. Armani Maçka Rezidans projesinde bulunan dairelerin alan büyüklüğü 200 ile 500 metrekare arasında değişiyor. 


Satışların devam ettiği Armani Maçka Rezidans resimleri projeyi incelemek isteyenler için yayınlanıyor.  Tüm 1+1 dairelerin satıldığı Armani Maçka Rezidans projesinin güncel daire fiyatları şöyle: 


Armani Maçka Rezidans fiyat: 


Armani Maçka Rezidans projesinde bulunan 2+1 daireler  2 milyon 250 bin dolardan başlayan fiyatlarla satılıyor. Banka kredisi kullanılarak ödeme yapılabilen Armani Maçka Rezidans ödemeleri 'nde bunun için daire tutarının yüzde 25'i peşinat olarak ödeniyor. 


170 konuttan meydana gelen Armani Maçka Rezidans fitness center, Türk hamamları, spa, sauna, güzellik salonu, açık ve kapalı yüzme havuzları ve güneşlenme terası gibi olanakları içeriyor. Armani Maçka Rezidans teslim tarihi: 


Armani Maçka Rezidans 'ın daireleri sahiplerine hemen teslim ediliyor. 


Armani Maçka Rezidans resimleri
Armani Maçka Rezidans resimleri
Armani Maçka Rezidans resimleri
Armani Maçka Rezidans resimleri

Armani Maçka Rezidans resimleri

Telefon: 0212 215 29 29

Web adresi: http://www.mackaresidences.com

Gülay ODABAŞI/Emlakkulisi.com


projeye sor