Armonipark'a ilk günde 70 bin ziyaretçi

Armonipark'a ilk günde 70 bin ziyaretçi

Özsaya İnşaat'ın, İstanbul Sefaköy'de 30 milyon euroluk yatırımla gerçekleştirdiği Armonipark Outlet Center, önceki gün Küçükçekmece Belediye Başkanı Aziz Yeniay'ın katılımı ile kapılarını açtı.

Dünyanın ve Türkiye'nin birçok ünlü markasını bir arada bulunduran, Bakırköy, Küçükçekmece ve İkitelli üçgenin tam ortasında yer alan ArmoniPark Outlet Center'ı ilk gün 70 bin kişi ziyaret etti.
Açılışa katılan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş her ilçe merkezinde böyle bir alışveriş merkezi olması gerektiğini belirterek, "İstanbul'da belli lokasyonlarda yığılmalar var" dedi. Armonipark'ın Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Özsaya da, alışveriş merkezinin bölgede hem sosyal, hem de istihdam anlamında büyük bir katkı sağlayacağını belirterek, merkezde yaklaşık bin personelin çalıştığını belirtti.
95 mağaza bulunuyor
Ünlü markaların yanı sıra market, sinema, çocuk oyun alanı ve restoranlarıyla bölgede yeni bir yaşam merkezi olmaya aday Armonipark Outlet Center'da 95 mağaza yer alıyor. Ana kiracıları Carrefoursa ve Teknosa olan merkezde ayrıca diğer merkezlerden farklı olarak kapalı bir çocuk oyun alanı da bulunuyor. Toplam 17 bin metrekare bir arsaya sahip olan merkezin toplam kapalı alanı ise 71 bin 170 metrekare. Merkezde ayrıca çok geniş bir atrium bulunuyor.
(REFERANS)