09 / 08 / 2022

Asgari ücret zammında son dakika! Erdoğan asgari ücret zammını açıkladı! 1 Temmuz 2022 asgari ücret ne kadar oldu?

Asgari ücret zammında son dakika! Erdoğan asgari ücret zammını açıkladı! 1 Temmuz 2022 asgari ücret ne kadar oldu?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dolmabahçe Çalışma Ofisi’nde yaptığı açıklamayla asgari ücrete yapılan ara zammı duyurdu. İşte asgari ücrete dair son gelişmeler...Türkiye'de milyonlarca emekçinin gözü kulağı asgari ücret zammına dair son dakika haberlerine çevrildi. Asgari ücrete yapılacak zam bugün belli oluyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, hükümet, işveren ve işçi taraflarıyla buluşarak yeni asgari ücreti açıkladı.Asgari ücret zammında son dakika! Erdoğan asgari ücret zammını açıkladı! 1 Temmuz 2022 asgari ücret ne kadar oldu?

Erdoğan, NATO dönüşü asgari ücret zammına dair önemli açıklamalarda bulundu. Öte yandan, asgari ücret zammının Temmuz maaşlarına yansıması için gerekli düzenleme gece yarısı Resmi Gazete'de yayınlanarak yürürlüğe girdi. Peki, asgari ücrete yapılacak zam ne kadar olacak? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı. İşte son gelişmeler…

Peki, asgari ücrete yapılan zam ne kadar oldu? İşte son gelişmeler…Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.