Asrın Konutları'nda 16 daire için kampanya! Metrekaresi 2 bin TL!

Asrın Konutları'nda 16 daire için kampanya! Metrekaresi 2 bin TL! Asrın Konutları'nda 16 daire için kampanya! Metrekaresi 2 bin TL!

Firma: Kuran İnşaat

Proje: Asrın Konutları

Asrın Konutları'nda sadece 16 daire için düzenlenen kampanyada isterseniz oturabilir, isterseniz de daireniz Asrın Konutları tarafından kiraya verilebilir... Projede yer alan konutların metrekare fiyatları 2 bin liradan başlıyor...Şu anda metrekare fiyatı 2.000 TL' den satışa sunulan dairelerin bu kampanya çerçevesinde yatırımcılara özel m2 fiyatı 1750 tl olarak belirlenmiştir. Çözüm önerileri ile yatırımcıları destekleyen Kuran İnşaat, dilerseniz dairenizi kiraya verebildiği gibi dilerseniz de 1 yıl sonra dairenizi m2si 2.000 tl den geri satın alıyor. Kısa süre içerisinde  Kuran İnşaat  güvencesi ile yatırımınız faizsiz %20 oranında kar getirisine sahip oluyor.  


75 m2, 95 m2, 134m2, 166 m2, 175m2 ve 215 m2 büyüklüklerinde toplamda 258 daire ve 3 dükkandan oluşan Asrın Konutları’ nda 3 farklı tip daire bulmaktadır. Dairelerin içerisinde ankastre ocak, fırın, davlumbaz ve portmanto standart olarak dahil edilmiştir. Alış veriş merkezlerinde kullanılan ileri teknoloji ürünü akıllı yangın söndürme sistemine sahip Asrın Konutları,  can ve mal güvenliğinizi de koruma altına alıyor.


Yaşamın ve komşuluk ilişkilerinin başladığı  Asrın Konutları  sosyal tesislerinde, rahat bir kullanım için bay ve bayanlara ayrı ayrı kapalı yüzme havuzları, saunalar, spor salonları ve spa salonları dizayn etmiştir. Ayrıca 120 öğrenci kapasiteli 0-5 yaş kreş, 216 m2 market, 580 m2 ibadethane bölümü, 160 m2 mescit, aynı anda 3 ayrı grubun sohbet edebileceği odalar bulunmaktadır. 


Her türlü ayrıntının düşünüldüğü projede, taziye evi, çatı cafe- restaurant , çatıda 300 mlik yürüyüş ve koşu parkuru, Çatı açık hava fitness – basket ve voleybol sahaları, her yaş gurubu için oyun salonları, bay – bayan kuaför salonları , bayanlara yönelik çamaşırhane ve çamaşır hizmetleri gibi imkanlar bulunmaktadır.


Kuran İnşaat; Hayatın Tam Merkezinde...  


Beylikdüzü E-5 girişinde Carrefour marketten hemen sonra Media Markt' ın hemen arkasında konumlanan Asrın Konutları projesinden, tek bir vasıta ile şehir merkezine ulaşılabiliyor. Ayrıca proje; E5 ve E6 otoyolları ile ulaşımda avantajlı bir konumda bulunuyor.


Asrın Konutları İnşaat sektöründeki tecrübe ve birikimi ile estetik, sağlam, güvenilir ve konforlu yapılar üreten Kuran İnşaat, birçok projeyi başarıyla tamamlamıştır.


Dayanıklı yapılar üretmenin yanında, fonksiyonelliğe ve satış sonrası müşteri memnuniyetine de özel bir önem vererek bu doğrulta çalışmaları yürütmektedir.


Satış Ofisi: 0212 852 30 30 

Web: www.kuraninsaat.com 
projeye sor