17 / 08 / 2022

Ata GYO Çanakkale'deki gayrimenkulünü Burger King'e kiraya verdi!

Ata GYO Çanakkale'deki gayrimenkulünü Burger King'e kiraya verdi!

Ata GYO Çanakkale Merkez Kemalpaşa Mahallesi 17 5 ada 3 parselde bulunan taşınmazın Burger King olarak işletilmesi amacıyla TAB Gıda San. ve Tic. A.Ş.'ne kiraya verdi. Ata Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) gayrimenkulün kiraya verilmesi hakkında açıklama yaptı. 

Ata GYO Çanakkale Merkez Kemalpaşa Mahallesi 17 5 ada 3 parselde bulunan taşınmazın Burger King olarak işletilmesi amacıyla TAB Gıda San. ve Tic. A.Ş.'ne kiraya verdi. 

Gayrimenkulün aylık kira bedelinin aylık işletme cirosu üzerinden hesaplanmasına, ve kira süresinin 20 yıl olmasıa karar verildi. Gayrimenkul şu an inşaat aşamasındaü faaliyete geçtiği anda ise kria geliri üretecek. 

Ata GYO'nun KAP açıklaması:
Portföyümüzde yer alan, Çanakkale İli, Merkez İlçesi, Kemalpaşa Mahallesi, 175 Ada 3 Parselde kayıtlı taşınmazın Burger King olarak işletilmesi amacıyla TAB Gıda San. ve Tic. A.Ş.'ne kiraya verilmiştir. 

Gayrimenkul'ün aylık kira bedelinin, aylık işletme cirosu üzerinden hesaplanmasına, ve kira süresinin 20 (yirmi) yıl olmasına karar verilmiştir. Gayrimenkul şu anda inşaat aşamasında olup faaliyete geçtiği anda kira geliri üretecektir.

Kamuoyunun ve yatırımcılarımızın bilgisine sunarız