Automall'da 150 bin dolara ofis!

Automall'da 150 bin dolara ofis! Automall'da 150 bin dolara ofis!

Otomobil dünyasına dair akla gelen her ayrıntıyı barındıran AUTOMALL'da yaşam başladıAUTOMALL, 379 otomobil galerisi, servisleri, mağazaları, residence, fast food, restaurant ve cafeleri ile Türkiye'nin ilk ve tek 2. El Otomobil Alışveriş ve Yaşam Merkezi olarak, otomobille ilgili hizmetlerden tek bir alanda yararlanmanın ayrıcalığını sunuyor. Galerilerin şehir dışına çıkarılması genelgesinin uygulamaya girdiği dönemde, İstanbul'un hızla gelişen bölgelerinden Bağcılar'daki merkezi konumu, kurulu düzeni ile alışverişin başladığı AUTOMALL önemli rekabet avantajları sağlıyor. 


Türkiye'nin ilk ve tek otomobil alışveriş ve yaşam merkezi olan AUTOMALL'da galerilerin yaklaşık yüzde 90'ı sahiplerini buldu ve hizmet başladı.. Galerilerin şehir dışına çıkarılması genelgesinin uygulama süresinin sonlanmasına az bir zaman kalması nedeniyle taşınma süreci hızlanıyor. Özel kapalı ve açık alanlarda dizayn edilmiş 95-165 m² kullanım alanı bulunan, iç dekorasyonları da tamamlanan galerilerin çoğu müşterilerini karşılamaya hazır. Ticari donatılarda 48, konutlar da ise 60 ay vadeye kadar `0' faiz avantajıyla, sınırlı sayıdaki residence, galeri ve dükkanlardan; gelin hemen sizde yerinizi alın.  


AUTOMALL, Tekstilkent, Matbaacılar Sitesi ve Doğan Medya Center'dan oluşan dev yapı adasında, 83.000 metrekare kapalı alan üzerinde yer alıyor. 379 galeri ve home ofis veya konut olarak ilgi gören 221 daireden oluşan Mall City Residence başta olmak üzere, 662 bağımsız bölümden oluşan AUTOMALL, İstanbul Atatürk Havalimanı'na 15 dakika mesafede bulunuyor.


Müşterilere ayrılmış kapalı ve açık otoparkı da bulunan; tüm tercihlere yönelik zengin model seçeneklerini müşterileriyle rahat, şık ve kurulu bir düzen içinde buluşturacak olan AUTOMALL'da lokanta, fastfood restoranların bulunduğu Food Court de yer alacak marka ve zincirlerin büyük ilgisini çekiyor.


AUTOMALL'DA ARAÇ  ALMAK DA KOLAY SATMAK DA...

AUTOMALL, araç alırken yaptırılması gereken tüm işlemlerin tek bir adreste çözülmesini sağlayacak. Satılan araçların ekspertiz değerleri hakkında alıcı bilgi alınıp; devir, noter ve ruhsat işlemlerinin hepsi AUTOMALL çatısı altında yaptırılabilecek. Araç alım satımında tüketicilere, galerilere ve yetkili satıcılara ihtiyaca göre farklı kredi imkanlarının sunulduğu banka şubelerinin de yerlerini almaya başladığı AUTOMALL'da satın alınan araçlarla ilgili her türlü sigorta işlemleri de yine AUTOMALL bünyesindeki sigorta şirketleri tarafından gerçekleştirilecek. 540 metrekarelik müzayede salonu, araba alım satımı konusunda özel işbirlikleri ve sayısız fırsatlar sunan AUTOMALL, otomobil dünyasının ilk ve tek akla gelen adresi olacak.


ARACINIZIN BAKIMI İÇİN ADRES YİNE AUTOMALL...

Tam bir otomobil şehri olan AUTOMALL'da bulunan 125 m² ile 275 m² arasında 4400 m² servis alanında her türlü marka ve modeldeki araç için bakım ve servis hizmeti de almak mümkün olacak. 


YÖNETİMDE PROFESYONELLİK...

AUTOMALL'da genel ve idari tüm ihtiyaçlar tek bir merkezden, profesyonel bir yönetim şirketi tarafından ilk günden planlandı. Güvenlikten bakıma, otopark planlamasından özel hizmetlere kadar geniş bir hizmet yelpazesi AUTOMALL'daki iş sahipleri, Mall City Residence sahipleri ve ziyaretçilere sunuluyor...


AUTOMALL'DA, MALL CITY RESIDENCE AYRICALIĞI...

AUTOMALL bünyesinde, bölgede çalışan ve iş hayatının dinamizmine ayak uydurmak isteyen profesyoneller için yaşam, Mall City Residence'lerde başlıyor.  52 m² ile 112 m² arasında değişen 221 adet recidence, özel resepsiyon, özel otopark ve güvenlik hizmetleri ile sakinlerinin yaşamına ayrıcalıklar getiriyor.  
 
 
RAKAMLARLA AUTOMALL...


AUTOMALL 83.000 metrekarelik kapalı alan üzerinde 662 bağımsız bölümden oluşuyor.
 

379 uzman galeri ve yetkili satıcıyı aynı çatı altında toplayacak.
 

Özel kapalı ve açık alanları ile 95-165 metrekare arasında değişen kullanım alanlarına sahip showroom'larda alıcıların ve satıcıların araçları keyifle incelemeleri sağlanacak.
 

540 metrekarelik müzayede salonu, araba alım satımı konusunda tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek.
 

125-275 m2 arasında değişen büyüklükte 4.400 metrekarelik alanda toplanmış servislerde bakım ve servis imkanı da AUTOMALL bünyesinde bulunuyor.
 

52 metrekare ile 112 metrekare arasında değişen 221 adet recidence özel ödeme şartları ile anahtar teslim satışa sunuluyor.
 

477 metrekare restoran, 180 metrekare cafe, 6 adet 60 metrekarelik fast food alanı da AUTOMALL bünyesinde bulunuyor.
 

AUTOMALL'da dükkan ve ofislerin büyüklükleri ise ortalama 60 metrekare civarında.
 

AUTOMALL'da ayrıca yaklaşık 1000 araç kapasiteli kapalı ve açık otopark da mevcut.
 

AUTOMALL'da gayrimenkul yatırımcıları için oldukça cazip olan fiyat aralığı  ise şöyle;
Galeriler     250.000 dolar - 450.000 dolar
Servis Dükkanları    180.000 dolar - 410.000 dolar
Ofisler           150.000 dolar - 160.000 dolar
Mall City Residence                     85.000 dolar - 111.000 dolar

Basında yer alan diğer haberler;

İlk araba terminali Autoport otomotivcilerin hizmetinde

Yıllık 400 bin araç elleçleme kapasitesine sahip olan Türkiye'nin ilk araba terminalinde, iki yanaşma yeri sayesinde iki gemiye eş zamanlı operasyon yapılabiliyor.
 
Otomotiv sektörünün ihtisas limanı ihtiyacını karşılamak üzere Kocaeli'nin Yeniköy beldesinde kurulan Türkiye'nin ilk araba terminali Autoport, Doğu ve Güney Marmara'daki otomotiv üreticileri ve distribütör firmaların depolama alanlarının kesişme noktasında bulunuyor. Yıllık 400 bin araç elleçleme kapasitesine sahip olan terminalin beheri 320 metre uzunluğundaki iki yanaşma yeri sayesinde iki gemiye eş zamanlı operasyon yapılabiliyor. Avrupa kalite standartlarında Türkiye otomotiv endüstrisinin ihtiyaçlarına göre tasarlanan terminal sürekli gelişen teknolojisiyle ve nitelikli hizmetleri ile bitmiş araç lojistiğine değer katmak amacıyla hizmetlerini sürdürüyor.
Autoport adına yapılan açıklamada "Tüm mevcut kapasitemizle Türk otomotiv sanayinin taleplerine açığız" denilerek şu ifadelere yer verildi; "Terminal trafiğinde maksimum verimlilik sağlanması için otomotiv taşıyıcı treylerlerin giriş ve çıkışları özel olarak düzenlenerek iki farklı kapıdan sağlanıyor."
 
i-Tracks İletişim Sistemi var
Yükleme ve boşaltma için 7'si ön, 9'u arka sahada olmak üzere 16 treyler kapasiteli iki alanın mevcut olduğu belirtilen açıklamada "Araba Terminalinin ihtiyaçlarına ve iş akışlarına göre Vehnet tarafından özel olarak tasarlanan i-Tracks işletim sistemi ile tüm operasyon süreçleri yönetilebiliyor. i-Tracks işletim sistemi sayesinde gerçekleşen `Elektronik Veri Transferi' ile müşteriler ve iş ortakları, 7 gün 24 saat kesintisiz ve gerçek zamanlı bilgiye ulaşabiliyor" denildi.
Autoport'un, uluslararası standartlarda bir liman olma hedefi doğrultusunda ekim ayı itibari ile Entegre Yönetim Sistemi'ni (EYS) hayata geçirdiği ifade eline açıklamada "Entegre Yönetim Sistemi kapsamında ISO 9001 (Kalite Yönetim Sistemi), ISO 14001 (Çevre Yönetim Sistemi) ve OHSAS 18001 (İş Sağlığı, İş Emniyeti Yönetim Sistemi) belgelerini aldı.
Kalite Yönetim Sistemi ISO 9001, müşteri odaklı yönetimde daima iyileştirmeye yönelik çalışmalar yürütülmesini; ISO 14001 faaliyetlerde çevreye daha duyarlı hareket edilmesini, OHSAS 18001 standardı ise işyerinde çalışanların sağlık ve güvenliğini etkileyebilecek uygulamaların kontrol altında tutulmasını amaçlayan bir yönetim modeli oluşturuldu. Bu yapımızla otomobil üretim fabrikalarımıza son derece cazip imkânlarla hizmet vermekteyiz ve gelecek tüm taleplere açığız" dedi.
Yıllık 400 bin araç elleçleme kapasitesine sahip olan Türkiye'nin ilk araba terminalinde, iki yanaşma yeri sayesinde...
Referans