Automall'da 180 bin dolara servis dükkanı!

Automall'da 180 bin dolara servis dükkanı! Automall'da 180 bin dolara servis dükkanı!

Türkiye'nin ilk ve tek otomobil alışveriş ve yaşam merkezi olan AUTOMALL'da galerilerin yaklaşık yüzde 90'ı sahiplerini bulduOtomobil dünyasına dair akla gelen her ayrıntıyı barındıran AUTOMALL'da yaşam başladı. AUTOMALL, 379 otomobil galerisi, servisleri, mağazaları, residence, fast food, restaurant ve cafeleri ile Türkiye'nin ilk ve tek 2. El Otomobil Alışveriş ve Yaşam Merkezi olarak, otomobille ilgili hizmetlerden tek bir alanda yararlanmanın ayrıcalığını sunuyor. Galerilerin şehir dışına çıkarılması genelgesinin uygulamaya girdiği dönemde, İstanbul'un hızla gelişen bölgelerinden Bağcılar'daki merkezi konumu, kurulu düzeni ile alışverişin başladığı AUTOMALL önemli rekabet avantajları sağlıyor. 

Türkiye'nin ilk ve tek otomobil alışveriş ve yaşam merkezi olan AUTOMALL'da galerilerin yaklaşık yüzde 90'ı sahiplerini buldu ve hizmet başladı.. Galerilerin şehir dışına çıkarılması genelgesinin uygulama süresinin sonlanmasına az bir zaman kalması nedeniyle taşınma süreci hızlanıyor. Özel kapalı ve açık alanlarda dizayn edilmiş 95-165 m² kullanım alanı bulunan, iç dekorasyonları da tamamlanan galerilerin çoğu müşterilerini karşılamaya hazır. Ticari donatılarda 48, konutlar da ise 60 ay vadeye kadar `0' faiz avantajıyla, sınırlı sayıdaki residence, galeri ve dükkanlardan; gelin hemen sizde yerinizi alın.  

AUTOMALL, Tekstilkent, Matbaacılar Sitesi ve Doğan Medya Center'dan oluşan dev yapı adasında, 83.000 metrekare kapalı alan üzerinde yer alıyor. 379 galeri ve home ofis veya konut olarak ilgi gören 221 daireden oluşan Mall City Residence başta olmak üzere, 662 bağımsız bölümden oluşan AUTOMALL, İstanbul Atatürk Havalimanı'na 15 dakika mesafede bulunuyor.

Müşterilere ayrılmış kapalı ve açık otoparkı da bulunan; tüm tercihlere yönelik zengin model seçeneklerini müşterileriyle rahat, şık ve kurulu bir düzen içinde buluşturacak olan AUTOMALL'da lokanta, fastfood restoranların bulunduğu Food Court de yer alacak marka ve zincirlerin büyük ilgisini çekiyor.

AUTOMALL'DA ARAÇ  ALMAK DA KOLAY SATMAK DA...

AUTOMALL, araç alırken yaptırılması gereken tüm işlemlerin tek bir adreste çözülmesini sağlayacak. Satılan araçların ekspertiz değerleri hakkında alıcı bilgi alınıp; devir, noter ve ruhsat işlemlerinin hepsi AUTOMALL çatısı altında yaptırılabilecek. Araç alım satımında tüketicilere, galerilere ve yetkili satıcılara ihtiyaca göre farklı kredi imkanlarının sunulduğu banka şubelerinin de yerlerini almaya başladığı AUTOMALL'da satın alınan araçlarla ilgili her türlü sigorta işlemleri de yine AUTOMALL bünyesindeki sigorta şirketleri tarafından gerçekleştirilecek. 540 metrekarelik müzayede salonu, araba alım satımı konusunda özel işbirlikleri ve sayısız fırsatlar sunan AUTOMALL, otomobil dünyasının ilk ve tek akla gelen adresi olacak.

ARACINIZIN BAKIMI İÇİN ADRES YİNE AUTOMALL...

Tam bir otomobil şehri olan AUTOMALL'da bulunan 125 m² ile 275 m² arasında 4400 m² servis alanında her türlü marka ve modeldeki araç için bakım ve servis hizmeti de almak mümkün olacak. 

YÖNETİMDE PROFESYONELLİK...

AUTOMALL'da genel ve idari tüm ihtiyaçlar tek bir merkezden, profesyonel bir yönetim şirketi tarafından ilk günden planlandı. Güvenlikten bakıma, otopark planlamasından özel hizmetlere kadar geniş bir hizmet yelpazesi AUTOMALL'daki iş sahipleri, Mall City Residence sahipleri ve ziyaretçilere sunuluyor...

AUTOMALL'DA, MALL CITY RESIDENCE AYRICALIĞI...

AUTOMALL bünyesinde, bölgede çalışan ve iş hayatının dinamizmine ayak uydurmak isteyen profesyoneller için yaşam, Mall City Residence'lerde başlıyor.  52 m² ile 112 m² arasında değişen 221 adet recidence, özel resepsiyon, özel otopark ve güvenlik hizmetleri ile sakinlerinin yaşamına ayrıcalıklar getiriyor.  
 
RAKAMLARLA AUTOMALL...

AUTOMALL 83.000 metrekarelik kapalı alan üzerinde 662 bağımsız bölümden oluşuyor.

379 uzman galeri ve yetkili satıcıyı aynı çatı altında toplayacak.

Özel kapalı ve açık alanları ile 95-165 metrekare arasında değişen kullanım alanlarına sahip showroom'larda alıcıların ve satıcıların araçları keyifle incelemeleri sağlanacak.

540 metrekarelik müzayede salonu, araba alım satımı konusunda tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek.

125-275 m2 arasında değişen büyüklükte 4.400 metrekarelik alanda toplanmış servislerde bakım ve servis imkanı da AUTOMALL bünyesinde bulunuyor.

52 metrekare ile 112 metrekare arasında değişen 221 adet recidence özel ödeme şartları ile anahtar teslim satışa sunuluyor.

477 metrekare restoran, 180 metrekare cafe, 6 adet 60 metrekarelik fast food alanı da AUTOMALL bünyesinde bulunuyor.

AUTOMALL'da dükkan ve ofislerin büyüklükleri ise ortalama 60 metrekare civarında.

AUTOMALL'da ayrıca yaklaşık 1000 araç kapasiteli kapalı ve açık otopark da mevcut.

AUTOMALL'da gayrimenkul yatırımcıları için oldukça cazip olan fiyat aralığı  ise şöyle;
Galeriler     250.000 $ - 450.000 $
Servis Dükkanları    180.000 $ - 410.000 $
Ofisler           150.000 $ - 160.000 $
Mall City Residence                     85.000 $ - 111.000 $

www.hurriyetpazarlama.com.tr
0216 339 97 57