Avcılar Toya Vista satılık daire!

Avcılar Toya Vista satılık daire! Avcılar Toya Vista satılık daire!

Firma: Toya Grubu

Proje: Toya Vista

Avcılar Toya Vista satılık daire fiyatları 396 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Toya Yapı imzası ile hayata geçirilen projede 5 bin TL peşin ödemeler ile konut sahibi olunabiliyor.


İstanbul Avrupa Yakası Avcılar'da inşa edilen Toya Vista'da toplam 132 adet daire bulunuyor. Proje 6 bin 200 metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor.


Satışları devam eden Avcılar  Toya Vista  satılık daire tipleri 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon olarak dizayn edildi. Proje Avcılar İDO iskelesine 5 dakika, İstanbul  Atatürk Havalimanı'na 10 dakika mesafede, E-5 ve metrobüse yürüme mesafesinde yer alıyor.


Toya Yapı imzası taşıyan Toya Vista Konutları'nın büyüklükleri 99 metrekareden başlıyor, 162 metrekareye kadar ulaşıyor. Projede konut teslimleri hemen yapılıyor. 


Toya Vista'da yüzde 25 peşinat tutarının yüzde 5'i hemen, kalanı ise Nisan 2015'ta ödeniyor. Projede toplam daire bedelinin yüzde 75'ine kadar banka kredisi kullanılabiliyor.


Avcılar Toya Vista satılık daire fiyatları 2 oda 1 salon dairelerde 396 bin TL, 3 oda 1 salon dairelerde ise 540 bin TL'den başlıyor. Projede fitness center, dinlenme alanları ve açık havuz ile spor alanları gibi sosyal yaşam alanları bulunuyor. 


Toya Vista Evleri nerede?

Merkez Mah. Burnaz Cad. No: 21 Avcılar/ İstanbul 


Toya Vista iletişim

Telefon: 0212 590 90 06 

Web adres: www.toyavista.com

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor