Avrasya'nın en büyük emlak fuarı; RealEstate Eurasia 12 Haziran'da İstanbul'da!

Avrasya'nın en büyük emlak fuarı; RealEstate Eurasia 12 Haziran'da İstanbul'da!İstanbul Emlakçılar Odası, Uluslararası Gayrimenkul Federasyonu ve Orta Avrupa Gayrimenkul Birlikleri Ağı tarafından desteklenen RealEstate Eurasia, 12 Haziran'da başlıyor.


Türkiye'nin İstanbul Umum Emlak Komisyoncuları Esnaf Odası, FIABCI (Uluslararası Gayrimenkul Federasyonu) ve CEREAN (Orta Avrupa Gayrimenkul Birlikleri Ağı) tarafından desteklenen tek emlak ve yatırım fuarı RealEstate Eurasia, 12-15 Haziran 2008 tarihleri arasında TÜYAP Fuar Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

İPEKYOLU Fuarcılık tarafından "gayrimenkul ve yatırım" sektöründe tüm dünya genelinde faaliyet gösteren firmalar için İstanbul'da bir buluşma noktası yaratmak amacıyla düzenlenen RealEstate Eurasia'da başta Türkiye, Abu Dhabi, Dubai, Kuveyt, Katar, Bahreyn, Kazakistan, Ukrayna, İspanya ve İtalya olmak üzere 20 civarında ülkeden 250 civarında firma proje ve ürünlerini sergileyecek. Fuar sırasında 60'dan fazla ülkeden 15.000'e yakın profesyonel ziyaretçi katılımcı firmalarla bir araya gelecek. Türk gayrimenkul sektörünün uluslararası alıcılarla buluşmasının yanı sıra dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen yüzlerce yatırımcı, proje sahibi, mühendis, mimar ve seçkin emlak büroları da 4 günlük fuar boyunca yeni yatırım fırsatlarını değerlendirecekler.


Avrasya'nın en büyük, dünyanın ise sektördeki bir kaç önemli fuarından biri olmaya aday RealEstate Eurasia, uluslararası emlak yatırımcıları, A ve B sınıfı konut projeleri, akıllı binalar, villa ve lüks sınıf konut projeleri, alışveriş merkezleri, plazalar, iş merkezleri, residence'lar, toplu konutlar, kooperatifler, arsa ofisleri, peyzaj firmaları, rekreasyon ve spor tesisleri, yönetim ve danışmanlık firmaları, devre mülkler, yapı denetim ve bina hizmetleri, prefabrik ve çelik yapı elemanları, proje firmaları, bankalar, finans ve sigorta kuruluşları, emlak inşaat ve satış şirketleri, uluslararası emlak acenteleri, ulusal ve uluslararası gayrimenkul dernekleri kapsıyor.


Türkiye'nin UFI (Dünya Fuarcılar Birliği) tarafından onaylı bir kaç fuar şirketinden biri olan IPEKYOLU Fuarcılık, RealEstate Eurasia ilgili tanıtımları halihazırda dünyanın 30'dan fazla ülkesinde sürdürüyor ve yapılan çalışmalar sonucu katılımcı firma sayısı her geçen gün artıyor.