Avrupa Konutları Atakent 4 B'de 0,64 faiz oranı ve 180 ay vade fırsatı!

Avrupa Konutları Atakent 4 B'de 0,64 faiz oranı ve 180 ay vade fırsatı!

Geleceğin Bağdat Caddesi olarak isimlendirilen konumda Avrupa Konutları Atakent 4’ü inşa eden Artaş İnşaat, şimdi de projenin 2. etabı Atakent 4 B’yi satışa çıkardı. Alıcılara, projedeki konutlara 0,64 faiz oranı, 180 ay vade ve 12 ay sonra ödeme avantajlarıyla sahip olma fırsatı sunuluyor.Türk inşaat sektöründe “Avrupa Konutları” markasıyla özel bir yere sahip olan Artaş İnşaat, en yaşanabilir projelerden biri olma niteliğini taşıyan Atakent 4’te bu özelliğini artırmaya devam ediyor. 

Yaşamın başladığı Atakent 4’ten sonra Atakent 4 B’yi satışa çıkaran Artaş İnşaat, “Avrupa Konutları” markasının tüm ayrıcalıklarını yeni projesinde alıcılarına sunuyor.

CAZİP ÖDEME İMKANLARI SUNUYOR

16 bin 863 metrekare arsa, 87 bin 312 metrekare inşaat alanına sahip olan Atakent 4 B, Halkalı Caddesi'nde Atakent 4’ün yanı başında konumlanıyor.

Konut alıcıları, 5 blokta 1+1’den 4+1’e 362 konut ve 9 ticari üniteye yer verilen projede, evlere 0,64 faiz oranı, 180 ay vade ve 12 ay sonra ödeme fırsatıyla sahip oluyor. 

Yüksek standartlarda geliştirilen Avrupa Konutları Atakent 4 B’de konut büyüklükleri 70 metrekare ile 203 metrekare arasında değişiyor.

ULAŞIMDA LOKASYON AVANTAJI SAĞLIYOR

Ulaşım ağlarıyla çevrili bir noktada inşa edilen Avrupa Konutları Atakent 4 B, Basın Ekspres Yolu ile E-5 Karayolu’na birkaç dakika uzaklıkta, yanı başında bulunan toplu ulaşım araçlarına da yürüme mesafesinde konumlanıyor.

Avrupa Konutları Atakent 4 B’de inşa çalışmaları hızla sürüyor.

Web: https://www.avrupakonutlari.com/

Avrupa Konutları Atakent 4'ün yeni etabı satışta!