Axıs Grup Turizm Ve Reklam Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Axıs Grup Turizm Ve Reklam Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Axıs Grup Turizm Ve Reklam Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Axıs Grup Turizm Ve Reklam Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda 50 bin TL sermaye bedeli ile Kays Kasapoğlu ve Zaher Bairakdar ortaklığında kuruldu. Axıs Grup Turizm Ve Reklam Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda 50 bin TL sermaye bedeli ile Kays Kasapoğlu ve Zaher Bairakdar ortaklığında kuruldu. 
 

Axıs Grup Turizm Ve Reklam Sanayi Ticaret Limited Şirketi konusu:
1-Şirket yurt içinde ve yurt dışında turizm hizmetleri sağlamak amacıyla seyahat acenteleri kurabilir, işletebilir, devir edebilir ve devir alabilir, daha önce kurulmuş bulunan acenteliklerin şubelerini kurabilir, işletebilir, iç ve dış turizm organizasyonlarını yapabilir, gezi turları düzenleyebilir, başka seyahat acenteleri tarafından düzenlenen bu tür turların biletlerini satabilir, bunlara ilişkin rezervasyonları yapabilir ve yaptırabilir, yolcu taşımacılığı, tur ve rehberlik hizmetleri, ulaşım, konaklama ve konusu ile ilgili danışmanlık hizmetleri yapabilir, kara, deniz ve hava ulaştırma araçları biletlerini rezervasyonunu yapabilir, satın alabilir ve satabilir. Otel rezervasyonları yapmak ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Axıs Grup Turizm Ve Reklam Sanayi Ticaret Limited Şirketi adres: Tomtom Mah.İstiklal Cd.Beyoğlu İş Merkezi No:187/149 Beyoğlu