Axıs Grup Turizm iletişim

Axıs Grup Turizm iletişim

Axıs Grup Turizm Ve Reklam Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda 50 bin TL sermaye bedeli ile Kays Kasapoğlu ve Zaher Bairakdar ortaklığında kuruldu. 

Varan Grup Turizm Anonim Şirketi İstanbul Şubesi açıldı!

Varan Grup Turizm Anonim Şirketi İstanbul Şubesi Bayrampaşa'da 10 milyon TL sermaye bedeli ile Metin Alper Yücel tarafından açıldı.

Bucak Grup Otelcilik Ve Turizm Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Bucak Grup Otelcilik Ve Turizm Ticaret Limited Şirketi Fatih'te 500 bin TL sermaye bedeli ile Salih Çal tarafından kuruldu.

Pünhan Grup Yatırım İnşaat Altın Petrol Tekstil Turizm Sanayi İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Pünhan Grup Yatırım İnşaat Altın Petrol Tekstil Turizm Sanayi İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün 1 milyon TL sermaye bedeli ile Punhana Aliyeva tarafından kuruldu.

Aytaçlar Grup İnşaat Dekorasyon Turizm Gıda Limited Şirketi kuruldu!

Aytaçlar Grup İnşaat Dekorasyon Turizm Gıda Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda 50 bin TL sermaye bedeli ile Muhammed Ferit Babir tarafından kuruldu.

Toco Grup Emlak İnşaat Gıda Tarım Turizm Sanayi Ticaret İthalat Ve İhracat Anonim Şirketi kuruldu!

Toco Grup Emlak İnşaat Gıda Tarım Turizm Sanayi Ticaret İthalat Ve İhracat Anonim Şirketi bugün Beşiktaş'ta 50 bin TL sermaye bedeli ile Oktay Öter tarafından kuruldu.

Dayı Grup Turizm Ticaret Limited Şirketi kuruldu! 

Dayı Grup Turizm Ticaret Limited Şirketi Maltepe'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Cem Ceylan tarafından kuruldu. 

Yubay Grup İnşaat Ve Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!  

Yubay Grup İnşaat Ve Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Küçükçekmece'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Çolakoğlu ve Tamer Akbayır ortaklığında kuruldu.

Öz Aydın Grup İnşaat Mimarlık Mühendislik Tekstil Turizm Otomotiv San.Ve Tic.Limited Şirketi kuruldu!  

Öz Aydın Grup İnşaat Mimarlık Mühendislik Tekstil Turizm Otomotiv San.Ve Tic.Limited Şirketi bugün Gaziosmanpaşa'da 500 bin TL sermaye bedeli ile Ömer Aydın tarafından kuruldu.

CYM Grup Tekstil Turizm İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi İstanbul Şubesi açıldı!

CYM Grup Tekstil Turizm İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi İstanbul Şubesi Avcılar'da 1 milyon Tl sermaye bedeli ile Sadettin Çiçek tarafından açıldı. 

MTK Grup Turizm Anonim Şirketi kuruldu!

MTK Grup Turizm Anonim Şirketi bugün Bayrampaşa'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Bekir Murat Balkuv ve Mengü Saran tarafından kuruldu.

Yaşar Grup Turizm Otel ve İnşaat Yatırım İşletmeleri Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yaşar Grup Turizm Otel ve İnşaat Yatırım İşletmeleri Ticaret Limited Şirketi bugün Büyükçekmece'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Ferhat Yaşar tarafından kuruldu. 

Captain Grup Araç Kiralama Emlak ve Turizm Limited Şirketi kuruldu!

Captain Grup Araç Kiralama Emlak ve Turizm Limited Şirketi Avcılar'da 300 bin TL sermaye bedeli ile M.A. Abdelrahman tarafından kuruldu.

Upland Grup Gayrimenkul Dan. Turizm Otomotiv İthalat ve İhracat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Upland Grup Gayrimenkul Dan. Turizm Otomotiv İthalat ve İhracat Ticaret Limited Şirketi Sarıyer'de 1 milyon  TL sermaye bedeli ile Abbas Peıman Keıvanı tarafından kuruldu.

Axıs Grup Turizm iletişim

Axıs Grup Turizm iletişim Axıs Grup Turizm iletişim

Axıs Grup Turizm Ve Reklam Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda 50 bin TL sermaye bedeli ile Kays Kasapoğlu ve Zaher Bairakdar ortaklığında kuruldu. 
 

Axıs Grup Turizm Ve Reklam Sanayi Ticaret Limited Şirketi konusu:
1-Şirket yurt içinde ve yurt dışında turizm hizmetleri sağlamak amacıyla seyahat acenteleri kurabilir, işletebilir, devir edebilir ve devir alabilir, daha önce kurulmuş bulunan acenteliklerin şubelerini kurabilir, işletebilir, iç ve dış turizm organizasyonlarını yapabilir, gezi turları düzenleyebilir, başka seyahat acenteleri tarafından düzenlenen bu tür turların biletlerini satabilir, bunlara ilişkin rezervasyonları yapabilir ve yaptırabilir, yolcu taşımacılığı, tur ve rehberlik hizmetleri, ulaşım, konaklama ve konusu ile ilgili danışmanlık hizmetleri yapabilir, kara, deniz ve hava ulaştırma araçları biletlerini rezervasyonunu yapabilir, satın alabilir ve satabilir. Otel rezervasyonları yapmak ve anasözleşmesinde...